Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.48 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.

Lída *****
Už se do Vašeho kempu zase moc těšíme! Na krásnou přírodu, výborné pivo a vynikající kuchyni!

Michal *****
Perfektni kemp především pro rodiny s dětmi, pánové i dámy si pochutnáte na skvělé Plzni za 50 Kč, výborné jídlo - za mě se kuchyně oproti loňskému roku vyznamne zvedla, deti si zahrají hry,mohou skákat na nafukovací trampolíně a spousta dalšího. Koupání navazuje na kemp, čili značka ideál. Děkuji moc za krásný vikend

Spytihnev **
Kemp jsme navštívili minulé léto po dobu dvou dní. Mimo to že cena za stan se lišila od ceny na stránkách (což jsme překousli)jsme byli z kempu nadšeni. To teda do té chvíle než jsme došli na recepci. Jelikož jsme v kempu byli poprvé, nevěďeli jsme kde je a budova která se tomu podobobala opravdu neměla na zdi název RECEPCE, a tak jsme se šli zeptat. “Dobrý den, je toto recpce?” Pán okolo 30-40 let odpověděl “Co myslíš vole?” Odpověď nás zcela šokovala!! Absolutně neslušné a nevhodné. Slušně jsme se zeptali a nemyslíme si že by takto pán odpověděl starším lidem. Chápu, že jsme mladí ale i přesto… Mimo toto byl kemp fajn a jediné co jsme si z kempu odnesli, jsou traumatické vzpomínky :)

Juha ****
Absolutní spokojenost, velice vstřícný a ochotní majitelé, vždy se rádi vracíme. Po zkušenosti se sousedním kempem Stavorek se to opravdu nedá srovnat. Těšíme se na sezónu ????



Bewertungen und Diskussion

Kemp a koupaliště Jetřichovice, Jetřichovice

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

04. 08. 2015
Von: Lubomír

4.8.2015
Pozitiva:
1) Krásné prostředí a poloha kempu pro zahájení výletů.
2) Jetřichovice - obchod relativně blízko a základní věci nakoupíte.
3) Prostorný a velký kemp, není problém si najít své místečko.
4) Možnost ohniště u svého stanu, jen pak lovíte dříví v cizích lesích (uvítal bych klidně možnost zakoupení)
Negativa:
1) Za 5 nocí jsem po výletech nezažil teplou vodu. Opravdu není mým cílem sedět celý den v kempu a čekat, kdy poteče alespoň vlažná voda. Ani v noci, kdy se nikdo už hodiny nesprchuje, se vlažné vody nedočkáte! Takže outdoor se vším všudy.
2) Sprchy jsou přímo venku pod přístřeškem, přilepené na budovu WC (vůně…), z části za plentou, která lítá kam chce. Budete tedy potřebovat ochotného držiče (závěsu), aby jste nebavili velkou část kempu (pro někoho výhodou).
3) WC - vím že hygiena je o lidech ... ale WC a prostředí je jako za totality. Při tak obrovské návštěvnosti nic příjemného. Na WC se nemůžete uzavřít, tak počítejte v těch nejlepších chvílích s neočekávanou návštěvou ... nebo jednu ruku používejte připravenou na klice .-)
4) Jeden dvojdřez v kuchynce
5) Pár zásuvek, které se velmi rychle zaplní.

Závěrem:
A tak při pobytu přemýšlíte, jestli to malé místečko kde postavíte stan, za ty vaše peníze vůbec stojí.
Rád zaplatím za kvalitní služby odpovídající roku 2015 a ne 1980.
Horká voda na automat, který vám umožní horkou vodu na 3 minuty.
Pěkné WC místo třech odemčených záchodových mís pro pány a třech pro dámy.
Jedna šikovná uklízečka.
To dnes nemůže být problém splnit a rád se sem budu vracet pravidelně.

28. 07. 2015
Von: Jitka

Před 14dny jsme v kempu trávili úžasné chvíle.Máme 2malé děti,které byly také nadšené.Kemp je na úžasném místě,majitelka usměvavá,milá osůbka.Toalety čisté,sprcha přírodní a teplou vodu jsme vždy vytipovali.Nespočetně možností na výlety.V kempu koupaliště,restaurace,u které i koutek pro pohratí dítek.Určitě doporučuji.My se vrátíme hned příští rok:)

05. 12. 2014
Von: mirek

V tomto kempu jsme byli letos v srpnu s karavanem,kemp je v moc krásné přírodě,příjemní majitelé,studená voda mně nevadí :) bohužel kemp nemá výlevku a bylo mi docela trapně vylévat splašky přímo do mísy,jinak se budem vracet.

14. 05. 2014
Von: Alena Pianková

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné rezervovat 2chatky na první víkend v srpnu. Děkuji Pianková

17. 03. 2014
Von: Jasmin Köhler

Hallo,
ich würde gern ein 2-Personen Bungalow in dem Zeitraum vom 15.04.2014-21.04.2014 mieten.
Stehen noch Bungalows zur Verfügung?
Vielen Dank für Ihre Auskünfte.

Mit freundlichen Grüßen
Jasmin Köhler

21. 08. 2013
Von: Jelínková


Dobrý večer, byla sem u Vás v kempu s manželem a moc se nám tam líbilo. Mám k Vám dotaz jezdím na tábory a scháníme pobyt, vzpoměla sem si na Vás. Vím že tam jsou chatičky po třech- čtyřech. Chtěla sem se zeptat bylo by možné abysme měli tábor u Vás pro asi50 dětí a 10dospělích? Zajímalo by mě kolik by vyšlo ubytování a strava od 26.7.2014- 7.8.2014 nebo 1.8-10.8.2014 zkrátka na 10 dní a jestli je možné chatky rezervovat.A pokud by mohla být nějaká sleva pro větší zkupinu, jsme od Teplic a Mostu. A kolik by nás stála strava pro nás (děti 6-12 let). Prosím napište mi celkovou cenu s pobytem a stravou a moc prosím pro nás o slevu. Moc děkuji Jelínková Miluše -Ledvice tel . 607 783 654

08. 08. 2013
Von: Miluše Nozarová

Dobrý večer, měla bych zájem o ubytování ve vašem kempu 2 dospělých a 3 dětí. Prosím o zaslání informací, zda máte 5lůžkové chaty s elektrickou přípojkou, možnost stravování, cenu za ubytování a stravování pro dospělé a pro děti, možnosti sprchování. Děkuji Vám za zprávu a přeji hezký večer. Miluše Nozarová

04. 08. 2013
Von: Vlada a Martina

Přijeli sme 2.8.2013 a odjížděli 4.8.2013. Velice příjemná obsluha jak u správce kempu tak i v kiosku. Krásné a klidné prostředí. Jediné mínus je nemožnost se osprchovat v teplé vodě, ale po domluvě za příplatek 20 Kč se lze osprchovat v sousedství. Jinak to má samé plusy bez výhrad. Moc se líbylo a vřele doporučujem.