Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.48 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.

Lída *****
Už se do Vašeho kempu zase moc těšíme! Na krásnou přírodu, výborné pivo a vynikající kuchyni!

Michal *****
Perfektni kemp především pro rodiny s dětmi, pánové i dámy si pochutnáte na skvělé Plzni za 50 Kč, výborné jídlo - za mě se kuchyně oproti loňskému roku vyznamne zvedla, deti si zahrají hry,mohou skákat na nafukovací trampolíně a spousta dalšího. Koupání navazuje na kemp, čili značka ideál. Děkuji moc za krásný vikend

Spytihnev **
Kemp jsme navštívili minulé léto po dobu dvou dní. Mimo to že cena za stan se lišila od ceny na stránkách (což jsme překousli)jsme byli z kempu nadšeni. To teda do té chvíle než jsme došli na recepci. Jelikož jsme v kempu byli poprvé, nevěďeli jsme kde je a budova která se tomu podobobala opravdu neměla na zdi název RECEPCE, a tak jsme se šli zeptat. “Dobrý den, je toto recpce?” Pán okolo 30-40 let odpověděl “Co myslíš vole?” Odpověď nás zcela šokovala!! Absolutně neslušné a nevhodné. Slušně jsme se zeptali a nemyslíme si že by takto pán odpověděl starším lidem. Chápu, že jsme mladí ale i přesto… Mimo toto byl kemp fajn a jediné co jsme si z kempu odnesli, jsou traumatické vzpomínky :)

Juha ****
Absolutní spokojenost, velice vstřícný a ochotní majitelé, vždy se rádi vracíme. Po zkušenosti se sousedním kempem Stavorek se to opravdu nedá srovnat. Těšíme se na sezónu ????



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Koupaliště a kemp Zákupy

Bezirk: Česká Lípa
10. 07. 2020
Von: Jana Zekanova

V tomto kempu jsme byli loni 2019 pod stanem a letos jedem do chatky a moc se těšíme .Všude čisto klídek a pohoda . (7)Camp Bewertungen »

Autokemp u letadla Seč

Bezirk: Chrudim
09. 07. 2020
Von: Zuzana

Ubytování v chatkách nic moc, neteče teplá voda a na kemp je jedna sprcha, restaurace otevřená od 17:00. Kemp zamrzl tak v roce 1980. Fakt HRŮZA (9)Camp Bewertungen »

Tábořiště U Včelky

Bezirk: Chomutov
09. 07. 2020
Von: Dáša

Zdravím všechny od Včelky, velmi příjemní a srdeční majitelé, krásné prostředí pro ty, kteří milují surovou (ne umělou a betonovou) přírodu.Tito lidé, takovou přírodu milují a jejich ochota vyhovět a zajistit pro lidičky pohodlí kempování je nad očekávání. Cítila jsem se jako doma a jsem ráda, že jsem tyto lidi poznala, važme si jich, začínám si myslet že ubývají.Leni ať se Vám daří a jste stále stejní. (25)Camp Bewertungen »

Rekreační středisko Oáza

Bezirk: Česká Lípa
09. 07. 2020
Von: Aneta

Moc se mi u vás líbilo. Už se k vám zase těším (10)Camp Bewertungen »

Kemp a penzion Harasov

Bezirk: Mělník
08. 07. 2020
Von: PAUL Savage a Nada KOLÁŘOVÁ

Byli jsme 4 dospěli o víkendu 4.7.2020. Všechno bylo absolutně TOP !! Všem doporucujeme. Majitelé vstřícní,služby,jídlo, místa pro stany a auto opravdu velké, krásné ohniště, možnost grilovat, vdzdd absolutní čistota,WC í umyvarny, rádi se budeme vracet. (3)Camp Bewertungen »

Autocamping Antýgl

Bezirk: Klatovy
08. 07. 2020
Von: LK

Byli jsme zde na přelomu června a července 2020. Ukradli nám jídlo z lednice ve společných kuchyňkách, nikdo nezamyká na noc. V kempu někdo ukradl i dvě kola připoutaná ke karavanu. Bufet děs a hrůza, nezásobený, ušmudlaný, personál neochotný. Uklizečka víc nadává než uklízí. Kdyby nebyl kemp na tak skvělém místě tak odjedeme. Je to škoda, že obec Srní nevyužije naplno jeho potenciál. (11)Camp Bewertungen »

Autokempink Dolina

Bezirk: Bruntál
08. 07. 2020
Von: LB

Navštívili jsme tento kemp od 3.-6.7.2020, byl obsazený cca z 90%. Kemp je sice u silnice, ale je tam poměrně klid. Kuchyňka je vybavená sporáky, rychlovarnými konvicemi, mikrovlnkou, k dispozici jsou talíře i hrnky, nádobí je možné zapůjčit za poplatek (škoda, že se tuto informaci nedozvíte předem). Sociální zařízení je čisté, dostatek WC, umyvadel, pouze ve frekventované době byla fronta na sprchy a po 19 hod. již na žeton tekla jen studená voda. Je zde dětské hřiště, občerstvení (např. točené pivo). Celkově mohu doporučit. (8)Camp Bewertungen »

ATC Radešov kemp

Bezirk: Klatovy
08. 07. 2020
Von: Karolína K.

Jezdíme každý rok když jsou prázdniny 2x jednou pod stan po druhé do chatky.Je to tam opravdu úžasné, milý personál, vždycky večer si zahrajeme badminton atd. Mám to tam moc ráda,kdo tam ještě nebyl tak doporučuji... (21)Camp Bewertungen »

Penzion u Hanušů

Bezirk: Náchod
08. 07. 2020
Von: Iva

Šťastnou náhodou jsme objevili tento kemp a strávili jsme zde 3 naprosto pohodové dny. Krásně upravená zahrada, absolutní klid, sociálky v pohodě a moc milí domácí. Rozhodně doporučujeme. (4)Camp Bewertungen »

07. 07. 2020
Von: Markéta

Jezdíme sem celý můj život a kdybych k tomuto místu neměla takový vztah, tak bych sem už asi nejezdila. O kemp se nikdo nestará. Poslední správci, co tu působí, jsou zvláštní a kladou si zvláštní nároky, které jsem nikdy dřív nezažila. Kdyby nefungovala tvz ''Benzínka'' na obědy, stalo by to za prd. (15)Camp Bewertungen »