Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.48 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.

Lída *****
Už se do Vašeho kempu zase moc těšíme! Na krásnou přírodu, výborné pivo a vynikající kuchyni!

Michal *****
Perfektni kemp především pro rodiny s dětmi, pánové i dámy si pochutnáte na skvělé Plzni za 50 Kč, výborné jídlo - za mě se kuchyně oproti loňskému roku vyznamne zvedla, deti si zahrají hry,mohou skákat na nafukovací trampolíně a spousta dalšího. Koupání navazuje na kemp, čili značka ideál. Děkuji moc za krásný vikend

Spytihnev **
Kemp jsme navštívili minulé léto po dobu dvou dní. Mimo to že cena za stan se lišila od ceny na stránkách (což jsme překousli)jsme byli z kempu nadšeni. To teda do té chvíle než jsme došli na recepci. Jelikož jsme v kempu byli poprvé, nevěďeli jsme kde je a budova která se tomu podobobala opravdu neměla na zdi název RECEPCE, a tak jsme se šli zeptat. “Dobrý den, je toto recpce?” Pán okolo 30-40 let odpověděl “Co myslíš vole?” Odpověď nás zcela šokovala!! Absolutně neslušné a nevhodné. Slušně jsme se zeptali a nemyslíme si že by takto pán odpověděl starším lidem. Chápu, že jsme mladí ale i přesto… Mimo toto byl kemp fajn a jediné co jsme si z kempu odnesli, jsou traumatické vzpomínky :)

Juha ****
Absolutní spokojenost, velice vstřícný a ochotní majitelé, vždy se rádi vracíme. Po zkušenosti se sousedním kempem Stavorek se to opravdu nedá srovnat. Těšíme se na sezónu ????



Bewertungen und Diskussion

Kemp u zápeců, Pasohlávky

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
29. 09. 2023
Von: JanaM

Byli jsme v srpnu, útulná chatová osada..Bylo nás tam málo, tak jsme zažili klídek..Hned u jezera, tak za mě skvělá volba..Kdo hledá exkluzivitu, tak tu nenajdete..

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
28. 08. 2019
Von: Zdeněk Votruba

Jedná se o nejhorší kemp který jsem navštívil. Nehorázný binec a špína. Místo lůžek jen matrace na podlaze.Take ceny jsou jiné než uvádí. Rozhodně nedoporučuji navštívit

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
23. 08. 2017
Von: Lenča

Jezdíme sem pravidelně s malými dětmi. Majitelé super, ubytování příjemné a čisté. Jsme naprosto spokojeni.

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
09. 08. 2017
Von: Jana Malá

Chtěla jsem se v tomto kempu ubytovat s kamarádkou. Navštívily jsme ho osobně. Bohužel je tam špína, všude se válí pytle s odpadem, špinavé klece se slepicemi, špinavé sociální zařízení. Slepá špinavá okna. Nelze doporučit. Nyní probíhají stavební úpravy - ubytují vás klidně přímo na stavbě :(

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
06. 02. 2014
Von: Monika

S přítelem do kempu jezdíme každý rok a jsme naprosto spokojení. Mohu jen doporučit.

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
20. 08. 2013
Von: Karel Jensky

Strávili jsme zde týden. Skutečně strávili, jelikož když jedete přes půlku republiky a zjistíte, že skutečnost je jiná než na webových obrázcích, tak máte docela po náladě. Nebýt dětí, tak jsme se raději vrátili. Zkusím stručně zhodnotit a nabídnout pár postřehů.
1.Fotografie chatiček jsou neobjektivní, zřejmě je vyfocena nějaká pěkná chatička - my dostali úplně něco jiného. Spaní na zemi na matracích anebo půl metru pod střechou, kde je v letních měsících neobývatelno.
2. Všude nepořádek od kuřáků - v dnešní době, kdy se společnost snaží tohoto zlozvyku zbavit, tak zde po špaččích doslova šlapete.
3. Sociální zařízení je naprosto neudržované. Ikdyž jsem nějakou paní uklízečku zahlédl, tak o čistotě asi moc neví. Na pánských toaletách nefungoval týden jeden záchod ze tří a nikomu to nevadilo. Ve sprše neodtíkal odpad (mimochodem, pokud se chcete osprchovat musíte si zakoupit žeton - cena 20 korun za tři minuty sprchy). Umývárka (prostor na mytí nádobí), dáli se tomu tak říci má pouze dva kohoutky se studenou vodou a my zrovna měli smůlu, že jeden nefungoval. Opět to nikdo neřešil.
4. O internetu - pokud jej potřebujete třeba k práci (kemp jej nabízí ve vybavení chatiček, třeba na http://www.skempy.cz/jihomoravsky/breclav/125-kemp-u-zapecu?m=a, si můžete nechat jenom zdát. Údajně funguje pouze v jakémsi baru, kde se to bohužel kuřáky jen hemží, takže jsem neměl chuť to s dětmi zjišťovat.
5. Pokud něco nefunguje, nám nešel vařič v chatičce, tak dlouho trvá, než se u někoho zmůžete nápravy.
6. V kempu je několik atrakcí pro děti, bohužel i různých nebezpečných míst - prostě je vyroben stylem, co kde leželo, to sem dáme. Taková lidová tvořivost. Což jistě místy působí zajímavě, bohužel místy i nebezpečně.
7. Ceny jsou s porovnáním s místními ubytovacími zařízeními srovnatelné, ikdyž tomu služby v kempu vůbec neodpovídají.
8. Jediné pozitivum je nádherné prostředí Pálavských vrchů. Tento kemp je dobrý tak akorát na přespání cyklistům.
9. Stravování zde vůbec nefunguje - není možnost si nic objednat (snídaně, oběd, večeře). Snad by měla fungovat nějaká vinárna, tam Vám ale snídani neudělají, maximálně nějakou minutku k obědu.
10. Vypadá to jako kdyby tady usnul čas. Možná před dvaceti lety bych to bral, ale v dnešní době a konkurenčního prostředí je mi líto majitele, jelikož umístění kempu je dobré, to je ale všechno, bohužel...

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
15. 05. 2013
Von: Saša

Ubytováni děsné,spaní na podlaze na madracích no prostě děsné za ty peníza.Nedoporučuji pokud vám mevadí sparťanské podmínky

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
16. 06. 2012
Von: Miroslava

byla jsem na víkend, odpočnula sem si,majitelé jsou přijemní lidé doporučují