Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Am häufigsten gesehen:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2732x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1931x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 1922x

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Bewertungen und Diskussion

Autocamp Hoch Bezdrev, Hluboká nad Vltavou

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
13. 08. 2009
Von: DANA

NAVŠTÍVILI JSME S RODINOU CAMP HOCH A BYLI JSME VŠICHNI VELMI SPOKOJENÍ. CHATKY A SOCIÁLKY ČISTÉ, OBSLUHA PERSONÁLU PŘÍJEMNÁ A VŽDY VYCHÁZEJÍCÍ VSTŘÍC. CENY JSOU OPROTI JINÝM CAMPŮM A TO NEJEN RELATIVNĚ NÍZKÉ.
KAŽDÉMU LZE JEN DOPORUČIT.

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
13. 08. 2009
Von: Eva

PRO VERONIKU!!!!!!!
BYLO BY DOBRÉ KDYBY JSTE SI NEPLETLI AUTOCAMP HOCH S AUTOCAMPEM HORÁK. TU CENU CO TADY UVÁDÍTE NENI VŮBEC PRAVDIVÁ A NA CAMPU HOCH SE PENÍZE VRACÍ KDYBY JSTE CHTĚLI ODJET, ZATO U CAMPU HORÁK SE PENÍZE NEVRACÍ, ZE ZÁSADY V JAKÉMKOLIV PŘÍPADĚ (NAPŘ. POVODNĚ). VÍM TO, PROTOŽE JSEM UŽ OBA DVA CAMPY NAVŠTÍVILA A NA CAMP HOCH SE STÁLE KAŽDÝ ROK VRACÍM.

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
11. 08. 2009
Von: Ivan a Eva

Marcelo a Ivane,na dovolenou se jezdí vypnout a né řvát a dělat kravál do rána.Proti zábavě nic nemám ale všimli jste si že velké procento hostů v kempu jsou rodiny s dětmi? Ono bavit se nebo se ožrat jako prase a dělat kravál je docela rozdíl.A sedět doma jak doporučujete to se na mne nezlobte ale to jte asi nemohli myslet vážně.

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
21. 07. 2009
Von: Marcela+Ivan

V kempu to bylo, super doporučejeme pro motorkáře.Jídlo po celý den a příjemní lidé.Jestly se někomu nelíbí, že je tam trochu hluk po půlnoci, ať sedí doma. Na dovolenou se jezdí bavit a néé spát.Sociálky jsou hezké a čisté a na papír máme každej.

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
12. 07. 2009
Von: Veronika

Na první pohled je kemp moc hezký, ale při blížším zkoumání poznáte, že to tady není zas až tak úžasné. Za stan, auto, 2 osoby a el. zaplatíte denně 350 Kč. Řeknete si, to není zas až taková pálka, ale když zjistíte, že v téhle ceně není zahrnuta teplá voda, kuchyňka a na toaletách chybí mýdlo a toaletní papír, tak to není zas až tak úžasné. Noční klid se tu zřejmě ani nedodržuje, neboť řev je slyšet i po půlnoci. Když tady chcete přenocovat 1 noc, zaplatíte navíc 20%.Když 2 noci, tak připlácíte 10%. A když se vám to tu nebude líbít a budete chtít odjet, tak s navrácením peněz ani nepočítejte. Moc hezký ten kemp Bezdrev:-) Už nikdy více!

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
11. 07. 2009
Von: Iveta

Dobrý den mohli byste mi prosím poslat cenník chatek.Děkuji
ivetadoubkova@seznam.cz

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
06. 07. 2009
Von: Andrea

Mohli byste mi poslat na mail cenník.Děkuji

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
05. 07. 2009
Von: Martina

jeste by to chtelo cenník.......mohli by jste mi ho prosím poslat na email???? Martina.1992@seznam.cz dekuji