Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bewertungen:

Milena ***
Kemp je super moderní na krásném místě. Ale souhlasím s recenzí pana Milana. Ta parta s tím autobusem, to je pokažená dovolená, sousedi je nezajímaj, paří až do svítání. Jejich děti lítaj po kempu do půlnoci a obtěžují svým křikem ostatní ubytované. Letos tam nejedeme. A ty záchody jsou opravdu otevřeny jen tak aby se neřeklo, jedna kabinka a dost. Tak na co jich tam je tolik, když jsou zamčené?

Miloš ****
Vše by bylo dobré, ale proč v kiosku točí jenom Krakonoše? Nechci naštvat patrioty trutnovského pivovaru ale je tolik dobrých piv a tady 2x Krakonoš a nic jiného, jen plechovkový.

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.



Bewertungen und Diskussion

Koupaliště Sloup v Čechách, Sloup v Čechách

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
11. 09. 2023
Von: Lucie

Byli jsme 2 dny v období 7/2023. Opět jsem si to užila. Příští rok se opět chystáme sem,ale už na delší pobyt.

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
07. 09. 2021
Von: Tereza

Psala jsem e mail volala několikrát nikdo nebral neodepisoval kemp pry pěkný ale nejeli jsme nekomunikace mě odradila za mě tohle neprofesionální přístup

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
24. 02. 2013
Von: Karel

Zdravím všechny prima lidičky!Loni jsem zde s rodinou trávil dovolenou a chtěl bych také hodnotit tento úžasný kemp,kde příroda a turistika jsou nej kámoši a lidé kolem.Je to opravdu romantický kemp pro rodiny s dětmi.Všude čisto bezva obsluha,koupání skvělé,chatičky uklizené,no prostě mé hodnocení je to nejvyšší.Nesmím také opomenout,že se nám rozbilo auto a že zdejší opraváři mi vyšli natolik vstřícní,že jsem tomu nechtěl ani uvěřit.Tak jím alespoň touto cestou chci poděkovat!Doporučuji všem nenáročným cestovatelům.

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
06. 09. 2012
Von: Maik

Bin jetzt schon 10 Jahre Stammgast und bin immer wieder begeistert von diesen Campingplatz :o)man kann hier toll relaxen,essen und die schöne Gegend geniessen!!Komme nächstes Jahr auf jeden Fall wieder!!Ganz liebe Grüsse an das Supernette Personal!!

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
06. 07. 2012
Von: Hanka

Byla jsem letos zde poprvé, kemp opravdu super, stánky taky skvělé, ale musím teda dodat hrubý nedostatek k sociálním zařízení.
Pokud půjdete navečer, tak je to fakt humus, záchody nesplachují a o tom dalším se radši zmiňovat nebudu. Sprchy by taky při tak velkém náporu kempu mohly být déle otevřené.
Myslím si, že kemp prosperuje velice dobře a stálo by za to, tuto investice absolvovat.
Jinak krásná dovolená s dětmi.

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
13. 08. 2011
Von: Döhler

Wir sind erst heute wieder nach Hause gekommen und würden jederzeit wieder hin fahren!Der nette Mann im Restaurant kocht das beste Essen von ganz Tschechien und die Cocktailbar ist der Knaller!2 mal in 5 Tagen war Abends Programm..was will man mehr!!!!! Hier wird sich noch um die Gäste gekümmert!!!!Nettes Personal und die Aussicht ist Überwältigend!!!! Mega Daumen hoch von uns und vorallem unseren Kindern!!!!! WIR KOMMEN WIEDER!!!!!!

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
08. 08. 2011
Von: Irena

Ahoj nadšenci, chodím do kempu dost často a kdybych nebydlela v místě, tak si pronajmu chatičku nebo postavim stan.Těší mne, že se tam každému líbí a dobří holubi se vracejí :-DToalety vždy uklizené, pláž písečná, hotovky v restauraci i mňamky a kokteily v kudlabaru, ve středu muzika a ty panoramata..

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
05. 06. 2011
Von: Jens

hallo, von der Anlage ein schöner Platz, nur an Wochenenden und bei schönem Wetter wird gefeiert bis in den Morgen! Sehr laut! schlafen kaum möglich!!!
Sanitäranlagen sind auch nicht sehr sauber