Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Bewertungen und Diskussion

Kemp Vranov, Stříbro

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp Vranov

Bezirk: Tachov
23. 09. 2023
Von: Provozovatel kempu Vranov

Reakce provozovatele kempu na recenzi od pana Jindry ze dne 16.9.2013: Pane Jindro , v recenzi uvádíte některé nepřesné informace, které jsou zcela nepravdivé. Především majitelem kempu není "pán se psem", ale paní bez psa, žádný pán se psem nemá v kempu nic na starosti atd. Tyto a další zavádějící informace, které recenze obsahuje, vytváří dojem, že jde o snahu poškodit jméno kempu a znevažovat práci zaměstnanců. K vyvrácení tohoto dojmu Vás prosím o podání bližší informace o zmiňovaném incidentu, především konkrétní den a hodinu této události. Vše ověřím a k nápravě případně zjištěných nedostatků příjmu patřičná opatření. Kontaktujte mě, prosím, prostřednictvím zveřejněných telefonních čísel. Předem děkuji. Oldřich Kolomazník, jednatel provozující spolecnosti

Kemp Vranov

Bezirk: Tachov
21. 09. 2023
Von: Šimon

Byl jsem tam s rodinou a je to úžasný kemp vřele všem doporučuji. Paní recepční velmi ochotná a příjemná. Pan správce také moc šikovný. To co tady píše pan Jindra není vůbec pravda. Vypadá to,že má na někoho z kempu zlost a chce mu ublížit. Moc a mic doporučuji. Čistý, klidný a příjmy kemp.

Kemp Vranov

Bezirk: Tachov
16. 09. 2023
Von: Jindra

V kempu jsem byl dvě noci a protože zde čtu asi smyšlené komentáře,které sem píše asi sám presonál tak zde napíši svůj poznatek. Personál nejspíše se oddává docela dost konzumaci alkoholu, jelikož v recepci před paní stál lahváč piva, který přede mnou paní aniž by se styděla veselé konzumovali, nežli si mne zapsala uběhla půl hodina-tragédie, evidentně to pivo nebylo první.Vzhledem k záškubům její hlavy asi nevyléčená alkoholička,která neví co dělá. Další ,,exot" přišel po jejím zavolání a tady se nezlobte, že uvedu ,, měl ho jako z praku"!Táhlo z něj jako že sudu- asi více vodky a 3x nás přemisťoval, náš první dojem na něj dle vzhledu že se jedná o člověka bez domova, kterého kemp v rámci charity zaměstnává. Další zážitek byl s majitelem kempu, který si k nám bez pozvání stoupnul, vykládal nám kolik toho má na starosti a jak má malý důchod...a tak jsme mu nabídli pivo a štamprli, po vypití nás k našemu potěšení opustil s tím, že má v karavanu samotného psa.. po chvilce somroval u chatičky. Jinak kemp by to nebyl špatný, je v hezkém prostředí jenom by to chtělo nabídnout hostům soukromí, ale i zábavu. A vážený personále, my jsme přišli odpočívat a užít si a ne poslouchat, vaše nářky jak toho máte moc na práci. To si stěžujte majiteli, ten by místo somrování vám mohl ulehčit. Co se týká kiosku, jídlo fajn, vlastně i moc dobré, ale paní tak nějak neví, že když otevírá, že musí odtočit staré pivo z trubek.Nebusu ani doporučovat,ale ani nedoporučovat.

Kemp Vranov

Bezirk: Tachov
11. 09. 2023
Von: Irena

Byla jsem zde s dětmi 1 týden a následně jsme se sem vrátili ještě na 5 dní. Malý kemp s rodinným přístupem. Pokud nehledáte žádnou fajnovku, je to zde super.

Kemp Vranov

Bezirk: Tachov
10. 09. 2023
Von: Květa

Tento kemp mohu vřele doporučit. Všude čisto útulnou a velmi příjemná paní recepční. Jen jeden nedostatek paní v kiosku strašně nepříjemná a neochotná. Když se toto zlepší tak to bude krásný kemp. Doporučuji všem co mají rádi klid a pohodu v přírodě.

Kemp Vranov

Bezirk: Tachov
05. 09. 2023
Von: Venuše

Strávila jsem krásný týden v tomto velmi příjemném kempu. Vstřícná paní recepční, která vše zařídí a poradí. Celý kemp krásný, čistý, upravený. Jen v kiosku by se jídlo mělo zlepšit (nafouklá strouhanka místo masa)

Kemp Vranov

Bezirk: Tachov
04. 09. 2023
Von: Jana Prátlová

Kemp docela hezký,tak trošku retro,ale čisto. Kiosek ucházející,uvítala bych širší sortiment a možnost nákupu pečiva. Přesto nedoporučuji a to z důvodu neochoty a arogance paní v recepci,která mne odmítla pustit do sprch v 19:40 s tím, že v osm zavírá a má seriál. Když jsem se dožadovala majitele, ukázala na pána před recepcí, který mi sdělil, že jsem na sprchu měla celý den! Vrchol arogance a neslušnosti. V hospodě jsem se dozvěděla, že ten arogantní sprosťák není majitel, ale manžel paní z recepce. Hodí se k sobě. Nedoporučuji vzhledem k tomuto chování.

Kemp Vranov

Bezirk: Tachov
13. 08. 2023
Von: Jeroným

Příjemný personál, čistota kempu a ubytováni v chatičkách plně dostačující.Doporučujeme procházku podél přehrady do Stříbra .Těšíme se na další návštěvu ,určitě dorazíme