Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Kemp Hejtman Jih

Bezirk: Jindřichův Hradec
09. 07. 2010
Von: XXX

Hejtman je nejlepší kemp, už jsme zde byli asi patnáctkrát a letos se chystáme znovu, je to místo na bezvadnou dovolenou. (71)Camp Bewertungen »

Tábořiště u hradu Dívčí kámen

Bezirk: Český Krumlov
09. 07. 2010
Von: JAck

Nic moc,špina (14)Camp Bewertungen »

Obora Motz - chatová osada

Bezirk: Svitavy
08. 07. 2010
Von: Morcinková Zdenka

Mám zájem o rezervaci pro 4 osoby na chatce na 1 noc z 29.8. na 30.8.Předem děkuji. Morcinková Zdenka. (2)Camp Bewertungen »

08. 07. 2010
Von: Morcinkova Zdenka

Mám zájem o rezervaci chatky nebo v budově pro 4 osoby na 1 noc z 29.8.na 30.8.děkuji.Morcinková Zdenka. (4)Camp Bewertungen »

Autokemp Podhoří

Bezirk: Cheb
08. 07. 2010
Von: Krejza Antonin

Máme zájem o pronajmu nebo odkoupeni rekreacniho strediska vcetne kompletniho zarazeni a vcetne prilezitostnich pozemku vcetne restaurace atd...Komplet celeho kempu Podhori.Prosim o nabidku a rychle odpovedi.S pozdravem Antonin Krejza (8)Camp Bewertungen »

Koupaliště Sloup v Čechách

Bezirk: Česká Lípa
08. 07. 2010
Von: pavlína

opravdu je to super kemp, chystáme se tam i letos. Už se móóóc těšíme (19)Camp Bewertungen »

Míšův Ranč

Bezirk: Beroun
08. 07. 2010
Von: Iveta

Tak já už ničemu nerozumím,každý říká že Míšuv ranč už nefunguje,můžete mě někdo napsat jak to je prosím na email díky.buresova36@seznam.cz (18)Camp Bewertungen »

Kemp Jezero

Bezirk: Nymburk
08. 07. 2010
Von: Martina

Vrátila jsem se z prodlouženého víkendu z kempu Jezero Poděbrady a jsem velmi zklamaná. Na stránkách je uvedeno, že je teplá voda, sprchy. Z hygienického hlediska je kemp totálně nedostačující. WC slouží jak návštěvníkům jezera, tak kempujícím, takže malá kapacita, sprchy pouze ty, které jsou tam již přes 40 let a slouží k sprchování lidem z pláže - ledová voda. Teplá voda a sprchy?Nechte si zdát, teprve se budují a už teď je jasné, že pár sprch stačit na celkovou kapacitu stačit nebude ani náhodou. Personál byl super, ale lži pana Lysky pro mě totálně neúnosné. Jezero znám léta a troufnu si říct, že se kemp teprve buduje za pochodu a neodpovídá standardu. Nedoporučuji, pokud máte potřebu se denně umýt. Rovněž ceny jsou klamavé. Na letáku uvedena cena za stání karavanu je 140Kč/den, na webu 150Kč/den. (20)Camp Bewertungen »

ATC Jesenice

Bezirk: Rakovník
08. 07. 2010
Von: Jirka

stará dobrá Jesenice :) mi ta jezdíme každej rok a pořad je tam pěkně . Hlavně ty dobrý obědy ale štve mě že už tam nejezdí ty lidi co tam jezdívali :( . (13)Camp Bewertungen »

Kemp Svatá Kateřina

Bezirk: Trutnov
08. 07. 2010
Von: Milan Filip

suprrrrr ubytování,jídlo,personál a majitel (12)Camp Bewertungen »