Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 17.05.2024 | Camp Dolce ***
2 Osoby Bungalov

Termin ab 02.05.2024 | Autokemp pod Císařem
1 tent, 1 personnonono

Termin ab 13.05.2024 | Cyklokempy Loděnice
1 plaats caravan 2 personen

Termin ab 29.06.2024 | Autocamp Slavoj
2 x Stellplatz am Wasser, 3 Personen und 1 Hund

Termin ab 3.5.2024 | Kemp Stránký Adršpach
1x pokój 2x osoby dorosłe

Termin ab 18.5.2024 | Autokemp u Věže Hořice
2-32x4B

Termin ab 08.05.2024 | Autokemp Podhoří
3 Stellplätze, 2 Personen, 2 Personen, 2 Personen + 2 Kinder

Termin ab 15.07.2024 | Autokempink Dřenice
1 Stellplatz 2Erwachsene 1 Kind 12J.

Termin ab 01.05.2024 | Autokemp Hamr na Jezeře
1 Kastenwagen 6m lang

Termin ab 08.08.2024 | Kemp České Vrbné
1 * Stellplatz mit Strom 2 Erwachsene und 2 Kinder



Bewertungen und Diskussion

Kemp Stavorek, Bečice

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
11. 09. 2023
Von: Milan Janeček

Krásné prostředí,personal výborný a jídlo velmi chutné. Krásná příroda. Všem doporučuji,levné ubytovani

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
02. 09. 2023
Von: Petr

Kemp nedoporučuji od 90 let se nic nezměnilo.Jednání majitele odpovídá vyhořelé stodole.Recenze z roku 2017 je opravdu přesná což naznačuje že dnes se píše rok páně 2023 a nic se nezměnilo.Asi doporučiji pro rybáře.Pro trakery trasy Toulava určitě nedopuručuji.Když dorazite před 20h ani se neosprchujete.No prostè Kemp Stavorek peklo na Lužnici.Ale o 3km dal směrem na Tábor je penzion Příběnice kde se o vás postarají s láskou.Petr Pospisil.

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
25. 07. 2022
Von: J. Hladík

Perfektní jídlo, perfektní pivo, velmi vstřícný přístup majitele. Skvělá dovolená. Jen doufám, že příští rok budou brát víc ryby.

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
30. 06. 2017
Von: Petra

Tento kemp nemohu doporučit, ať už se jedná o ubytování, toalety, restauraci a jednání majitele. Dámské toalety jsou velmi zastaralé, špinavé a ne příliš udržované. Chatky odpovídají stáří, také smradlavé a peřiny nechutně špinavé. Sprchu jsem nevyužila, raději jsem se koupala v řece. Jediným plusem je nový bazén.
V kempu, kde je předpoklad kempování vodáků bych brala zakoupení snídaně jako standard bez nutnosti objednání.

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
27. 06. 2017
Von: Petra

S uvedeným hodnocením nemohu souhlasit. Nic horšího jsem neviděla - od čistoty až po chování personálu a pana majitele.
Dámské toalety neskutečně špinavé, zastaralé a neudržované. Chatky odpovídající stáří - zanedbané, peřiny a polštáře nechutně špinavé. Když jsem uviděla čistotu sprch raději jsem se vykoupala v řece :-(
Jediným plusem je nový bazén.

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
05. 08. 2016
Von: K. Horna

Nádherná oáza klidu. Skvělý vlídný personál s perfektním osobním přístupem.
Jídlo, zejména pečení pstruzi,utopenci a výtečné pivko, to vše lze najít na Stavorku. Rád se sem zase vrátím.

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
21. 06. 2014
Von: jarda

Tento kemp nebrat, děs běs bordel nad bordel.

Kemp Stavorek

Bezirk: Tábor
02. 08. 2013
Von: Romana

V tomto kempu jsem byla s partou lidí před týdnem a přecházel nás zrak!!!Je vidět že tam chybí ženská ruka co se týče úklidu a úpravy celého areálu!!!O dámských záchodech ani nemluvím,vše je dost unavené!Pěkná je akorát příroda a klid v kempu, neboť jsme tam byli skoro samotný.