Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 03.05.2024 | CAMP FREMUNT
1 Zelt 1 Auto 2Personen

Termin ab 09.05.2024 | CAMP FREMUNT
1x 3 B Zimmer, 1 Person, 2 Kinder

Termin ab 12.05.2024 | Areál Jizerky
1x 5B Bungalow, 4 Erwachsene

Termin ab 20.06.2024 | Camping Baldovec
1 Caravan und 1 Zelt, 1 Auto , 3 Erwachsene, 2 Kinder

Termin ab 01.07.2024 | Family kemp Máchovo jezero
4B Bungalow 2 Erwachsene + 2 Kinder

Termin ab 01.05.2024 | HG Sportcentrum Troja
1 Wohnwagen + Auto 2 Personen

Termin ab 10.05.2024 | Autokemp Bučnice
1 Zeltplatz für 2 Personen 1 Stellplatz

Termin ab 01.05.2024 | Autokemp Hamr na Jezeře
1 Kastenwagen 6m lang

Termin ab 01.06.2024 | Kemp Krumlov
1x 7L chatka, 6 persons

Termin ab 17.05.2024 | Jacht club Barbora
1 Stellplatz für Campervan, 2 Personen



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Camping Olšina - Lipno

Bezirk: Český Krumlov
12. 08. 2009
Von: Libor

Mě se zde líbilo a mužu ho vřele všem doporučit.A těm co brblaj ohledně dražších služeb:tak prostě jedte jinam,kolem Lipna je jich dost. (38)Camp Bewertungen »

kemp Pohoda

Bezirk: Tábor
12. 08. 2009
Von: Majaa

ahoj Miso, bylo to vazne tk zly?..my tam jedeme za par dni... jestli muzu- co treba ta hriste?..muzes si vypujcit mice apod?..a co ten bazen??..pls odepis.. (12)Camp Bewertungen »

Autocamp Mělník

Bezirk: Mělník
12. 08. 2009
Von: mila

Navštívila jsem tento kemp pouze na dva dny ale všude bezvadná čistota,ochotná obsluha v restauraci i na recepci. celkově dobrý dojem (6)Camp Bewertungen »

Autokemp Únanov

Bezirk: Znojmo
12. 08. 2009
Von: Hanka

kemp unanov hodnotim se svým manželem i dětni na jedničku.Stravili jsme v něm krasnou letošni dovolenou.vše odpovida popisu,čisto,krasne prostředi,přijemny pán správce,doporučuji rodinam s dětmi.S pozdravem Hanka- Hradce nad Moravici. (6)Camp Bewertungen »

BUCHLOVICE - SMRAĎAVKA

Bezirk: Uherské Hradiště
12. 08. 2009
Von: terísek

jaktože tam nemátekuchyn???to mě moc mrzí!!! (15)Camp Bewertungen »

ATC Apollo

Bezirk: Břeclav
12. 08. 2009
Von: anetaka45

je to asi hnus protože je to takoví hnus a nedoporučuji to je to na nic kemp (19)Camp Bewertungen »

Kemp v Jahodovém lese

Bezirk: Rakovník
12. 08. 2009
Von: max

Dobrý den,prosím o zaslání cenové nabídky chatky se socialním zařízením pro 2 v termínu od 28.08.2009 do 06.09.2009.Děkují za rychlou odpověd a přejí hezký zbytek dne.Max! (21)Camp Bewertungen »

11. 08. 2009
Von: Miloslav Matouš

Dobrý den.Chtěl bych si předběžně zarezervovat dvě místa v chatce na období od 6.9.09 do 12.9.09,nebo 13.9.09 do 19.9.09 , nebo 20.9.09 . Prosim o info který termín je volný a celkovou cenu.Děkuji Matouš (2)Camp Bewertungen »

kemp Pohoda

Bezirk: Tábor
11. 08. 2009
Von: Míša

Nádherné prostředí, nové soc. zařízení, ale...
Žádné vyžití pro malé děti, pouze pískoviště, které po deštích bylo plné vody, a jedna houpačka, kam jsem měl problém vylézt i já, natož malé děti. Hřiště, na kterém roste pouze tráva, nepoužitelné. Nové soc. zařízení, které zřejmě projektoval někdo, kdo v životě nebyl pod stanem. Zbytečně velká volná prostora, u umyvadel žádná polička, žádný věšák. Žádné umyvadlo, které by bylo vyhrazeno pro mytí nádobí, případně pro vyprání prádla. Vše by se to v té velké volné ploše dalo vymyslet. Za sprchu 15,-Kč, a ani jednou netekla teplá voda. A to mi připadne dost drahé za studenou vodu. Naprostý chaos při přihlašování pobytu, nelze provést zpětnou kontrolu ubytovaných, není podle čeho. V takovém krásném prostředí by se dal vybudovat velmi slušný kemp na úrovni. Ale asi by něco muselo majitele kempu k tomu popohnat. (12)Camp Bewertungen »

Autokemp Česká Brána

Bezirk: Děčín
11. 08. 2009
Von: Jana Filková

Chtěla bych ten to kemp doporučit, v chatkách je čisto a na okolí nejde nic špatného číci :)! Děkuji za hezky strávené volno:)! (10)Camp Bewertungen »