Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 17.5.2024 | Kemp Šluknov
41

Termin ab 03.05.2024 | Autokemp Betlém
1x Stellplatz Wohnmobil, 2 Personen

Termin ab 05.05.2024 | Minikemp Leskovec

Termin ab 15.05.2024 | Kemp a Hotel Mezní Louka
1x Stellplatz Wohnmobil1x Zimmer für 2 Erwachsene 1x Zimmer für 2 Erwachsene

Termin ab 17.05.2024 | Kemp a koupaliště Jetřichovice
1 Stellplatz für 1 Camper mit Strom für 2 Personen

Termin ab 09.05.2024 | Autocamp Sedmihorky
1x Stellplatz für Wohnmobil mit Stromanschluss für 3 Erw. + 1 Kind

Termin ab 13.05.2024 | Cyklokempy Loděnice
1x plaats electrix 2 personen

Termin ab 8.05.2024 | RS Sycherák
Bungalow

Termin ab 17.05.2024 | Camping Amerika
1 Stellplatz + Strom + Wasser / 2 Personen / 2 Hunde

Termin ab 14.05.2024 | Autokemp Kokořín
1× Stellplatz mit elektronischen Anschluss 2 Personen



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Autocamp OASA Staňkov

Bezirk: Jindřichův Hradec
09. 09. 2021
Von: Iveta Hrůzová

Hezké klidné místo u vody.Kemp čistý, pán si dává záležet na pořádku i večerním klidu. Sprchy i veškeré zázemí čisté a udržované. V okolí cyklostezky pro celou rodinu. Určitě se vrátíme... (3)Camp Bewertungen »

Autokemp Kačer

Bezirk: Mělník
09. 09. 2021
Von: Katka

Byli jsme zde v 6 lidech na jednu noc v červnu, měli jsme velkou chatku pro 8 lidí s vlastní sociálkou. Chatka byla super, vše čisté, koupelna adekvátní , venku před chatkou malé posezení. Kemp je blízko písáku, který je super na koupačku. V kempu je ale jen malý stánek s občerstvením, který navečer měl už zavřeno. Ráno ale chystá i snídaně, což jsme netušili a nakoupili si vlastní zásoby. V kempu je taktéž jen užitková voda, pitnou musíte mít vlastní. Mínus za mě mají neuvěřitelně vrzající postele! Z 6 lidí se u nás vyspal jen 1, který měl špunty do uší. Ostatní jsme se navzájem hrozně budili, stačil malý pohyb a byla vzhůru celá chatka. Postele by tedy určitě chtěly vyměnit. (4)Camp Bewertungen »

Kemp Kajlovec

Bezirk: Opava
09. 09. 2021
Von: Jaromír Synek

Letos zde jedu potřetí a vždy jsme velice spokojeni!Byli jsme jak v chatce,tak i v budově a dobrý.Jediná věc, která zde chybí je venkovní koupání. (9)Camp Bewertungen »

Camping Olšina - Lipno

Bezirk: Český Krumlov
09. 09. 2021
Von: Veronika

Víkend v září pod stanem s dvěma psy (musí být na vodítku). Pro nás úžasné, klidné místo. Všude čisto a velmi milý personál. Po pravdě jsem nečekala, že najdu v Čechách kemp kvalitou srovnatelný s těmi zahraničními. Pro ty, kteří hledají krásné prostředí, přírodu a klid ideální místo. Pokud máte rádi rušné kempy a noční život, tento není dobrá volba. Určitě se vrátíme, ty západy slunce jsou návykové:-) (38)Camp Bewertungen »

Chatová osada Olešná

Bezirk: Frýdek-Místek
09. 09. 2021
Von: Karolina

Byli jsme v chatce v cervnu s pritelem, na recepci prijemni, chatka, cista, vybavena, k tomu , co clovek potrebuje????byli jsme i s ????jezdili jsme po vyletech, prochazeli se kolem Olesne. Snad se tam jeste podivame. (23)Camp Bewertungen »

Koupaliště a kemp Zákupy

Bezirk: Česká Lípa
08. 09. 2021
Von: Katka

Do kempu jezdíme každý rok,na koupaliště,letos na pár dní karavanem,kemp čistý ,udržovaný,pravda,v restauraci žádný velký výběr,ale vybrat se dá.Personál milý.Na výlety do okolí kempu spíš autem.Rádi se vracíme a už se těšíme na další léto. (7)Camp Bewertungen »

Kemp Ejpovice

Bezirk: Rokycany
08. 09. 2021
Von: Iveta

Byli jsme od pondělí do pátku. Krásný klid u jezera mezi stromy. Chatka úplně v pohodě. Kladně hodnotím lednici, konvici a restauraci. I čisté nové záchody hned poblíž. Horší už byly sprchy. Ty byly dál až u karavanů. 30Kc za žeton. Jinak vše v pohodě. V okolí krásné výlety. Koupání nehodnotím, my jezdili do Rokycan na koupaliště. (5)Camp Bewertungen »

Camp Dolce ***

Bezirk: Trutnov
08. 09. 2021
Von: Vladimíra

Dívky na recepci jsou úplně úžasné,ve všem Nám vyšli vstříc. Bohužel měli jsme v peřiny v hrozném stavu už prý i paní pokojská hlásila jak jsou hrozné,takže jsem šla požádat na recepci o okamžitě jsem dostala nové deky šla se mnou i paní recepční aby mi ukázala zapnutí přímotopu,neboť bohužel nám celý týden pršelo. Snídaně vynikající,večeře trochu slabší. (13)Camp Bewertungen »

KEMP Pod Smrkem

Bezirk: Litoměřice
08. 09. 2021
Von: Dagmara

Moc se nám v kempu líbilo, krásné okolí a výlety. Také se mi líbilo, že v kempu byl klid. Paní majitelka je velice příjemná. (24)Camp Bewertungen »

Tábořiště Čepice

Bezirk: Klatovy
08. 09. 2021
Von: libor

Spal jsem zde s rodinou 1 den. po 30 letech co jsem zde byl se samozřejmě vše kompletně změnilo. Trochu problém dostat se do vody a z vody s lodí, ale to je detail. Nejvíce mi vadila přítomnost kočovných kolotočářů v kempu, jenž do večera hlasitě vyhrával pouťové hity. Člověk sem jede aby si užil přírodu klid a ne tuto hrůzu to může jít na matějskou (8)Camp Bewertungen »