Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 10.05.2024 | Prague camping Džbán
1 stellplatz

Termin ab 20.5.2024 | RESORT & CAMP Dešná
1 wohnmonil

Termin ab 18.05.2024 | Sportcentrumloket
Wohnmobilstellplatz

Termin ab 02.07.2024 | Camp Rumcajs
6 x miejsce namiot 1 osoba (6 osób razem)

Termin ab 8.05.2024 | RS Sycherák
Bungalow

Termin ab 22.04.2024 | Camp Aamino
4B Hütten

Termin ab 18.05.2024 | Koupaliště Lido
1x Stellplatz für Wohnwagen und Auto, 3 Personen, Hund

Termin ab 09.05.2024 | CAMP FREMUNT

Termin ab 2.8.2024 | Kemp Jezero
1 stellplatz fü Bus und Vorzelt mit wasser undmit elektroanschlus und Nähe wasser

Termin ab 28.04.2024 | Autocamp Hájek



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

TRANSKEMP Hracholusky

Bezirk: Plzeň-sever
09. 07. 2012
Von: ivca001

Všimla jsem si, že na internetu je nedostatek ohodnocení ke kempu a jistě by to někomu pomohlo v rozhodování. Poslědní koměntář z roku 2010 není příliš lichotivý, já mám ovšem opačný názor. V kempu se mi velmi líbilo. Pravda, já nespala v chatce, ale ve stanu, tudíž nemůžu posoudit jejich kvalitu, ale zvenku vypadají celkem nové a hezké. V celém kempu je čisto a upravené prostředí. Užít si tu můžete jak zábavu tak i odpočinek.
Při příjezdu jsme si mohli vybrat zda stanovat na rovném či svaženém terénu, vybrali jsme si o něco dražší rovný terén a postavili stan v blízkosti chatek, auto jsme si mohli nechat přímo u něj, stejně jako všichni. Musíte si ovšem vybrat jestli chcete být blíž k vodě nebo k záchodkům, jsou tu pouze jedny. Nejsou nejnovější, zato jsou čisté (až na pár lidí prasátek) a zásobené papírem, stejně tak sprchy. Vedle se nachází i kychyňka s ledničkami a hořáky, společenksá místnost s televizí a prádelna s pračkou.
k vodě nemusíte chodit daleko, stačí sejít dolů, kde je hezká travnatá \"pláž\". Pokud vás omrzí válení u vody je tu i dost zábavy. V areálu jsou vodní trampolíny, minigolf, motokáry, vodní lyžování, šlapadla, lelektrolodě a parník, který vás sveze přes celou přehradu za cca 100kc. Až vám vyhládne máte na výběr z kiosků i restaurací. Přímo v kempu jsou 2 kiosky, ve kterých najdete levné jídlo, ovšem spíš fast foodového typu. Co mě zaujalo byla veliká pizza s jakoukoliv náplní za 100kc. Pokud se ale chcete naobědvat jsou tu restaurace. Naproti pizzerie, kde ovšem vaří i běžná jídla, každý den je jedna hotovka za nižší cenu, o kousek dál restaurace Kotva. Každý den krom minutek nabízejí cca 6 hotovek, vetšinou česká klasická jídla za rozumnou cenu. Hned vedle je i obhcod s potravinami. A co dělat po večerech. Samozřejmě můžete do společenské místnosti, třeba se dívat na televizi, zahrát si ping-pong nebo se jít bavit. Každý den je tu nějaká zábava, či diskotéka, bohužel jen asi do 23 hodin, hospůdka ale zavírá déle. Abych to shrnula v kempu je opravdu krásně, některé věci jsou pravda krapet předražené ale ve výsledku jsem za tuhle dovolenou tolik nedala. Rozhodně se tu dá užít jak zábava tak i odpočinek, skvělé koupání a nádherné procházky do blízkého okolí (rozhled z porjších skal je nepopsatelný). Horší byly snad jen záchodky a sprchy, na kterých bylo znát, že nejsou nejnovější, ale to je jen maličkost. Takže bych kempu dala 9 bodu z 10. (12)Camp Bewertungen »

08. 07. 2012
Von: Dan

Velmi špatná přístupová cesta. Suché WC bez možnosti umytí(voda dostupná na druhé straně řeky)Restaurace Stará Hospoda - hezký interier, něuveřitelná obsluha(nabídka pouze dvě jídla, minutky již nebyly v 19.00,čekání na jídlo 2,5 h,kvalita podprůměrná) (1)Camp Bewertungen »

Autokemp Višňová II

Bezirk: Rakovník
08. 07. 2012
Von: Míra

Tak jsme se dnes vrátili. Vyšlo počasí. Jen by mne zajímalo,jak je to s taboráky. Centrální ohniště jsem tam neviděl - možná u hospůdky. A když jsem viděl ohniště na trávě, na místě,kde se kzakopal el. vedení, tak nechápu,že pan \\\"údržbář\\\"(pokud je tam oficiálně) skoro vynadá člověku,že je malé ohniště na ploše mimo trávu - když okolní ohniště byli obklopeny stany a auty!!! (29)Camp Bewertungen »

Autokemp Lučina

Bezirk: Frýdek-Místek
08. 07. 2012
Von: kamil vrána

V kempu bylo pěkně a jídlo bylo výborné i ta krajina. Jenomže sociální zařízení neudržované, vůbec netekla teplá voda ve sprchách a neexistuje žádný noční klid,hluk až do rána. (8)Camp Bewertungen »

Autokemp Podhradí

Bezirk: Opava
08. 07. 2012
Von: Denisa Kuzníková

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli máte volné místo na stanování a jestli ceník souhlasí.
Děkuji Kuzníkova (47)Camp Bewertungen »

Hotel kemp Kormorán

Bezirk: Benešov
08. 07. 2012
Von: gua

Zdravím, rád bych přidal názoru na \"hotel\"/kemp Kormorán. Kromě nepříjemné a neprofesionální obsluhy i přemrštěné ceny a pochybná kvalita některých jídel. Např. zeleninový salát za 130 Kč o velikosti kompotu ve školní jídelně (vážné asi jedno nakrájené rajče, a pár listů salátu..)..
Jediná zajímavost je tlustý mýval Jirka. Takže tam klidně zastavte, koukněte na něj, pak hned projděte cca 300 m nad hotel a po levé straně najdete kiosek s příjemnou obsluhou a výbornými cenami. (11)Camp Bewertungen »

Eurocamping Bojkovice

Bezirk: Uherské Hradiště
08. 07. 2012
Von: romana

Dobrý den je možné si zamluvit chatku od čtvrtka do neděle nebo od středy do soboty dík Romana (7)Camp Bewertungen »

Míšův Ranč

Bezirk: Beroun
08. 07. 2012
Von: ˇVráťa

No to si tady někdo děla hloupou srandu. Kemp je zrušený -kámoš tam dostal pokutu - že je prý nelgálně v chráněné oblasti. Ten původní správce kempu prý neměl povolení a tak mu to zrušili. A tedˇsi tady křivoklátští policajti smlsávají jen kvůli již zcela neplatné informaci na tomto vyhledávači. Dobrý a légální kemp je ve zbečně na stejném břehu Berounky. (18)Camp Bewertungen »

Kemp Ranč Bystřička

Bezirk: Vsetín
07. 07. 2012
Von: Lukas Darebnicek

Dobry den, chtel bych se zeptat jestli by bylo mozne si rezervovat chatku od 20 srnpa do 24 srpna. dekuji (9)Camp Bewertungen »

Chatová osada Slunečnice

Bezirk: Jindřichův Hradec
07. 07. 2012
Von: Polanská Mirka

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat ,zda by jste měli volnou chatku v termínu 1.8.do 8.8.2012 ,pro 4 osoby.Děkuji za odpověď Polanská (8)Camp Bewertungen »