Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 16.05.2024 | Autocamp Červený Hrádek
2 Bungalow 2 Personen 2Kinder

Termin ab 16.05.2024 | Autocamp Ostrov Malá Skála
1 Stellplatz mit Strom Wasser

Termin ab 08.08.2024 | Kemp České Vrbné
1 * Stellplatz mit Strom 2 Erwachsene und 2 Kinder

Termin ab 02.05.2024 | Autokemp pod Císařem
1 tent, 1 personnonono

Termin ab 10.05.2024 | Autokemp Kristýna Jiránek
2 Stellplätze für Wohnwagen + Strom

Termin ab 08.05.2024 | Autokemp Podhoří
3 Stellplätze, 2 Personen, 2 Personen, 2 Personen + 2 Kinder

Termin ab 08.05.2024 | Kemp a penzion Harasov

Termin ab 12.08.2024 | Autokemp Komorník
5x Appartments, 2 adults + 8 children

Termin ab 18.05.2024 | Sportcentrumloket
Wohnmobilstellplatz

Termin ab 05.05.2024 | CARAVAN PARK - YACHT CLUB



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude
31. 08. 2010
Von: zbyněk kiele

Dobrý den,strávili jsme s manželkou velikonoce a ted svatbu a nejenom že to bylo super ale hlavně přístup personálu tím myslím Hynka a Drahušku to jsou super lidi.Kemp vedou vzorně a že jsem jich projel v naší republice dost ale zatím jsem nenašel takový přístup a vstřícnost.Já dávám za 1.Doporučuji navštěvu tohoto kempu. (4)Camp Bewertungen »

tábořiště Orlice

Bezirk: Rychnov nad Kněžnou
31. 08. 2010
Von: Amazonka

Supr místo, lepší než v kempu, supr obsluha, velmi příjemná, úsměvavá a milá hospodská, super ceny za jídlo i pití, moc se nám tam líbilo, ale nemusí pršet, to bylo jedniné minus. (2)Camp Bewertungen »

Kemp Stříbrný rybník

Bezirk: Hradec Králové
29. 08. 2010
Von: Jitka Říčařová

Strávili jsme zde víkend a moc se nám tu líbilo.I přes to, že nám nezajistili pěkné počasí.Mile nás překvapilo zařízení chatek,kde je veškeré nádobí (až třeba po otvíráky),pan správce byl milý a vstřícný - prostě pohoda. Vřele doporučuji. (25)Camp Bewertungen »

Kemp Měruše u pískových jezer

Bezirk: Jindřichův Hradec
29. 08. 2010
Von: Deny

pokud nechcete umřít nudou, najděte něco jiného....vřele doporučuji kemp v Třeboni (9)Camp Bewertungen »

Kemp u zápeců

Bezirk: Brno-venkov
29. 08. 2010
Von: Švandrlíková

Dobrý den, sháním nocleh na 1 noc a to z 9.9.na 10.9. v chatce pro 2 osoby. Zajímalo by mě, jestli je to možné a kolik to stojí a jstli je parkování u budovy ubytování. Díky Švandrlíková (14)Camp Bewertungen »

CYKLO CAMP KONICE

Bezirk: Znojmo
29. 08. 2010
Von: Kamil SKURSKÝ

kurńa - teda xxx,
betelně spokojený,
vodvaz i na příště (64)Camp Bewertungen »

ATC Panistávka

Bezirk: Pelhřimov
28. 08. 2010
Von: karáskovi

byli jsme ubytováni v buňce pro 4 osoby, vybavení na vaření bylo dostačující,lednice, možnost opékání na ohništi, venkovní posezení, wc a sprchy čisté, udržované, kemp čistý . doporučujeme (2)Camp Bewertungen »

Autocamp Jenišov - Lipno

Bezirk: Český Krumlov
27. 08. 2010
Von: broon

Kemp opravdu čistý,udržovaný, bez připomínek. Ovšem chování majitelů, kteří \"pracují\" na recepci je to nejhorší co jsem kdy zažil. Už se tam nikdy nevrátíme!! A totéž doporučuji těm, co si nechtějí zkazit náladu o dovolené. Proto hodnotím 5!!! (27)Camp Bewertungen »

Autocamping Hluboký

Bezirk: Pardubice
27. 08. 2010
Von: Lada

Opravdu zábavné sprchy, to jsem ještě nezažila...
Navíc dost drahé... (14)Camp Bewertungen »

Camp KAMENEC

Bezirk: Náchod
27. 08. 2010
Von: Tomasz/Opole

Świetny kemping, same pozytywne wrażenia, cisza, spokój, do listy wyposażenia należy jeszcze dodać czyściutką lodówkę z zamrażarką. Przyzwoite ceny, świetna obsługa, byłem czteroosobowa rodziną pod namiotem, ale domki są również jak najbardziej ok, zdecydowanie polecam.
Camp very good, only positive experiences; silence, quiet; it should be add to it\'s equimpment list: clean fridge with deepfreeze. Proper prices, perfect staff. I\'ve been here my four person family under the tent, but camp houses are also ok. Positively recommend. (21)Camp Bewertungen »