Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 04.09.2024 | Autokemp Vikletice
1x Stellplatz für Wohnwagen / Auto mit el. Anschluß 1 Person Wassernah

Termin ab 26.4.2024 | HG Sportcentrum Troja

Termin ab 09.5.2024 | CARAVAN PARK - YACHT CLUB
Wohnwagen Stellplatz mit Strom Anschluss und Wasser

Termin ab 10.05.2024 | Prague camping Džbán
1 stellplatz

Termin ab 26.04.2024 | Kemp Obora Veltrusy
1x Stellplatz ohne Strom

Termin ab 20.06.2024 | Camping Baldovec
1 Caravan und 1 Zelt, 1 Auto , 3 Erwachsene, 2 Kinder

Termin ab 13.05.2024 | Cyklokempy Loděnice
1 plaats caravan 2 personen

Termin ab 08.05.2024 | ATC Caravan
2 nebeneinanderliegende Plätze für Wohnmobile mit Stromanschluss, je 2 Personen

Termin ab 10.05.2024 | CAMP FREMUNT
2x place for tent, 3 persons1x place for minibus, 2 persons

Termin ab 20.07.2024 | Stanový kemp Suchý
1 Zelt (2 Personen)1 Wohnwagen (3 Personen)



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Bezirk:
05. 03. 2009
Von: alu

Kdo jste na Barboře v kempu byl,písněte prosím,jaké to tam je,dík. (2)Camp Bewertungen »

Bezirk:
05. 03. 2009
Von: alu

Kdo může napsat nějaké info o kempu Barbora Jeníkov / Oldřichov / u Teplic, nikde nejsou k nalezení žádné názory na tento kemp. Prosím, kdo jste tam byli, písněte, jak to tam vypadá. Dík. (172)Camp Bewertungen »

Bezirk:
04. 03. 2009
Von: lucka

prosim kolik stoji den v kempu pro tri osoby bud do chatek nebo pod stan dekuji (172)Camp Bewertungen »

Kemp Hejtman Jih

Bezirk: Jindřichův Hradec
03. 03. 2009
Von: wellunka

ja ten kemp proste miluju! taky sme tam byly uz nekolikrat a zase se tam vratime:-P nejlepsi proste:) (71)Camp Bewertungen »

Bezirk:
01. 03. 2009
Von: Tomáš

Prosím vás,vím že můj dotaz sem asi nebude patřit ale prosím opomoc,je mi čtrnáct a slyšel jsem že asi nebudu moci kempovat nikde bez rodičů(zákon to prej zakazuje
:-(...)mohli byste mi v této věci poradit
prosím!!! (172)Camp Bewertungen »

Kemp Úštěk u jezera Chmelař

Bezirk: Litoměřice
27. 02. 2009
Von: Květa

K tomuto kempu mám nostalgické vzpomínky. Stanovali jsme tam s rodiči poprvé někdy v roce 1960, kdy byl ještě loukou. V albu mám i fotky, ale budu je muset oskenovat. Byli jsme průkopníky stanování. Pěšky, každý ruksak, táta navíc stan v ruce, brácha mapu pověšenou ve futrálu na krku a kompas. Co jsme si nedonesli, tak jsme neměli. Kouzlo usínání pod nebesy se zvuky praskajícího ohně a vzdálené hry kytary zůstává. Snad jen příliš velký luxus a moc velký hlomoz je trochu na závadu. Zdravím všechny poctivé čundráky. (57)Camp Bewertungen »

Camp Rumcajs

Bezirk: Jičín
27. 02. 2009
Von: Monika Brůnová

Dobrý den, máte volnou chatku v termínu od 6.7 do 12.7 nebo od 13.7. do 19.7 09 ( pro 4 osoby). Prosím o zaslání ceníku. Velice děkuji (13)Camp Bewertungen »

Tábořiště Stvořidla

Bezirk: Havlíčkův Brod
26. 02. 2009
Von: lucousček

je to nej.kemp na světě (11)Camp Bewertungen »

Koupaliště s kempem Dolní Bukovina

Bezirk: Mladá Boleslav
26. 02. 2009
Von: monika

jezdím do tohoto kempu už 19 let a pořád se tam ráda vracím... jen mě mrzí že poslední léta je otevřeno málo stánku,dříve to tam žilo a v každém stánku bylo něco,byla bych ráda a myslím že nejen já kdyby se to znovu oživilo a lidi by se tam naučili znova jezdit. (25)Camp Bewertungen »

Sruby Relax Živohošť

Bezirk: Benešov
24. 02. 2009
Von: Jiřina

Tento kemp je výborný jak pro děti ale tak pro dospělé je tu klídek a pohoda jezdím sem už leta a jsme celá rodina velice spokojena (6)Camp Bewertungen »