Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 08.05.2024 | Kemp Stránký Adršpach
1-Personen-Zelt

Termin ab 08.05.2024 | Autokemp Kačer
6 Personen, 1 Hund2 Buglow oder Hütte

Termin ab 26.04.2024 | Kemp Krumlov
Stellplatz für Wohnmobil mit Stromanschluss

Termin ab 02.06.2024 | Autocamp Červený Hrádek
Bungalow 2 Personen

Termin ab 13.05.2024 | Cyklokempy Loděnice
1 plaats caravan 2 personen

Termin ab 03.05.2024 | Autokemp Betlém
1x Stellplatz Wohnmobil, 2 Personen

Termin ab 09.05.2024 | CAMP FREMUNT

Termin ab 26.4.2024 | HG Sportcentrum Troja

Termin ab 04.05.2024 | RS Sycherák
7B bungalouri 5 erwachsele 3 kinder

Termin ab 17.05.2024 | Autokemp pod Císařem



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Kemp Jezero

Bezirk: Nymburk
05. 08. 2009
Von: Cipísek

jo a když sou tam koncerty, tak tam lidi chčijou kdekoliv, člověk se nevyspí, sinice ve vodě - hygienici a úředníci v Poděbradech zkorumpovaní - hrůza běs.. (20)Camp Bewertungen »

Kemp Jezero

Bezirk: Nymburk
05. 08. 2009
Von: Cipísek

dívejte, já jsem chodil na jezero několik let a co z toho tam momentální majitel udělal mě jde hlava kolem: předražené stánky, skokanské můstky byly odstraněny, jezdí tam hausbot - málem mi zabili dítě - jak je to možné, že na jezeře kde se koupou lidé jezdí loď?!!! Minigolf pro rodiny neexistuje, špinavý písek na pláži - je tam ještě od komunistů.. no každopádně já už tam nejezdím (20)Camp Bewertungen »

Kemp a Hotel Mezní Louka

Bezirk: Děčín
04. 08. 2009
Von: Tez

Dobrý den. I já bych prosila o zaslání ceníku. Slyšela jsem na Vás dobré reference. Bohužel bez cenového sazebníku. Děkuji. (41)Camp Bewertungen »

Kemp Kapřík

Bezirk: České Budějovice
04. 08. 2009
Von: bibi

V kapříkovi jsem byla jako malá a bylo to tam super:) (8)Camp Bewertungen »

Autokemp Podhradí

Bezirk: Opava
04. 08. 2009
Von: gabka

je to v tomhle okolí jednoznačně nejlepší kemp, jezdím sem každý rok, tento víkend znovu. všem doporučuju!!!! (47)Camp Bewertungen »

Kemp Starý Hrozenkov

Bezirk: Uherské Hradiště
04. 08. 2009
Von: Klara Unzeitigova

chtela jsem se zeptat jestli mate volne chatny na srpen,kolik stoji a po kolika chatky jsou.Dekuji (6)Camp Bewertungen »

Autokemp Velký vír

Bezirk: Písek
04. 08. 2009
Von: Lucie

Dobrý den, mohu požádat o zaslání ceníku? Děkuji (21)Camp Bewertungen »

Bezirk:
04. 08. 2009
Von: Janka

Vyměňte obsluhu!!V 7hod.ráno byl přístřešek s občerstvením plný lidí,kteří by si dali kafčo nebo čaj,ovšem občerstvení se otvíralo až v 8.00.Nic proti tomu,ale obě holky z obsluhy přišli už v 7.10,uvařili si kafe a pak s těma kouřícíma hrnkama sedli mezi nás a zapálili cíga.To byl výsměch!A na dotaz,jestli by nám to kafčo za příplatek neuvařili dřív,odsekli,že otvírají v 8.00.Jistě,jsou to jen brigádnice,ale tento kemp má nějakého majitele a toto pro něj není dobrá reklama! (3)Camp Bewertungen »

03. 08. 2009
Von: Veronika

Můžete mi prosím zaslat ceník.Děkuji (9)Camp Bewertungen »

Farma Cihelna

Bezirk: Strakonice
03. 08. 2009
Von: Monika

Malý rodinný kemp, příjemní majitelé, kteří se snaží mít vše v čistotě a pořádku.Plno zvířat, klid a žádný stres - NÁDHERNÁ DOVOLENÁ.Na kole nebo autem vyjížďky po okolí.Pro lidi, co mají blízko k přírodě a nejsou nároční ve smyslu - musí tam být TV, DVD a všechno v mramoru..... (2)Camp Bewertungen »