Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 16.05.2024 | Autocamp Ostrov Malá Skála
1 Stellplatz mit Strom Wasser

Termin ab 30.05.2024 | Autocamp Osek
1x Minicamper 2 Erwachsene

Termin ab 4.5.2024 | Autocamp Jiskra Nový Bor
1xstellplatz mit stromanschluss

Termin ab 08.05.2024 | COUNTRY HOUSE Tisá
1 Stellplatz für PKW + Wohnwagen

Termin ab 10.05.2024 | Kemp a koupaliště Jetřichovice
1 Zelt

Termin ab 10.06.2024 | Camping Amerika

Termin ab 19.07.2024 | Autokempink Dřenice
Mobilheim 2 Erwachsene

Termin ab 10.05.2024 | AutoCamp Zdoňov-Caravan Centum
2 x Stellplatz mit 1 x Strom 3 Personen1 x 4B Bungalow 2 Personen

Termin ab 31.05.2024 | Kemp Vranov
auto s karavanem , 2 Personen , 1 Kind

Termin ab 09.05.2024 | Camping Jiskra Harrachov
1x Stellplatz mit 2 Erwachsenen und 2 Kindern4B Bungalow 2 Erwachsene + 2 Kinder



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Chatová osada Pod Hrází

Bezirk: Vsetín
25. 07. 2009
Von: Lucie Snášelová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kolik bychom platili za chatku od pátku do neděle,za 6dospělých a 5dětí,z toho 2děti do 10let a 3děti do 6let.Předem děkuji za odpověď. (12)Camp Bewertungen »

Kemp u Lesa

Bezirk: Chomutov
24. 07. 2009
Von: Jana

tento kemp mohu doporučit.nejlepší a nejrasnější kemp co jsem kdy byla.pan majitel a obsluha super takovych je malo. (12)Camp Bewertungen »

Bar a Kemp Nebe

Bezirk: Mladá Boleslav
24. 07. 2009
Von: Dominika

Dobrý den, poprosila bych o zaslání ceníku za ubytování pod stanem. Dále jsem se chtěla zeptat jestli máte internetové stránky. (11)Camp Bewertungen »

Kemp Kapřík

Bezirk: České Budějovice
24. 07. 2009
Von: jiřín

mohl by mi někdo zaslat ceník na e-mail spěchá to děkuji (8)Camp Bewertungen »

Bezirk:
24. 07. 2009
Von: Dobrota

Panebože, co tam sedí za xxx za tím telefonem:-) (5)Camp Bewertungen »

Bezirk:
24. 07. 2009
Von: sněženka

Do tohoho kempu jsme jezdili několik let. Spusta rodin s dětmi a vždycky to byla úžasná dovolená.Není to žádný luxus, spíše hodně sparťanské. Loni však byla část kempu odprodána, včetně sprch a toalet. Takže zbyly pouze jedny toalenty na druhém konci, které byly opravdu n žalostném stavu. Nehledě na to, že na celý kemp 3 dámské toalety (z nich minimálně jedna nefungovala) a 4 společné sprchy ( z nichž mnohdy i dvě nefungovaly) se mi zdá hooodně málo. Takže si dovedet asi představit jak to spousta lidí praktikovalo. V kempu všude nasráno a když vysvitlo sluníčko... myslím, že si to všichni dovedete představit. Nicméně na ty dovolené rádi všichni vzpomínáme. Letos už jedeme o kousek dál, kde je čisto hlavně kvůli dětem. (16)Camp Bewertungen »

Kemp Podhájí

Bezirk: Domažlice
24. 07. 2009
Von: Dvořák

Prosím o zaslání ceníku . Děkuji (17)Camp Bewertungen »

Stanový kemp Suchý

Bezirk: Blansko
24. 07. 2009
Von: Kejka

Já už tam pojedu 8 rokem a nemůžu si stěžovat je to tam vážně super. :-) (38)Camp Bewertungen »

TJ Tatran Poštorná,z.s.

Bezirk: Břeclav
24. 07. 2009
Von: alena-zugarova@seznam.cz

TOT UBYTOVANI SE MI LIBI ALE CHTELA BYCH VEDET JESTLI SE TU DA UBYTOVAT DLOUHODOBE A KOLIK TO STOJI ZA DEN.DEKUJI ZUGAROVA (3)Camp Bewertungen »

Tábořiště Soumarský Most

Bezirk: České Budějovice
24. 07. 2009
Von: Charypar

Do kempu jezdím od mala každý rok,byť jen na pár dní. Kemp je téměř stále stejný, což velice oceňuji a snad se z něho nikdy nestane komerční načančaný hnus (10)Camp Bewertungen »