Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Diskussion und Bewertungen

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

BAJCamp

Bezirk: Břeclav
18. 01. 2020
Von: Leo

Jezdimekazdy rok a jsme vždy spojeni.Majitele příjmení a vstricni Camp Bewertungen »

Autokemp Třeboň

Bezirk: České Budějovice
13. 01. 2020
Von: Ritschel Walter

Wir waren im Juni 2019 mit unserem Hund Boxer einige Tage auf diesem Campingplatz. Uns hat es sehr gut gefallen.Man kann den Platz unbedingt weiter empfehlen. Camp Bewertungen »

Kemp Ahoj

Bezirk: Příbram
07. 01. 2020
Von: Petra

Velikananánská srdeční záležitost.Milujeme to tam❤️❤️❤️ Camp Bewertungen »

Koupaliště a kemp Pecka

Bezirk: Jičín
03. 01. 2020
Von: Petr Elí

Je to pravda tento kemp mohu jen doporučit najdete zde vše co hledáte klid skvělou kuchyň,sportovní vyžití ,ochotný a vždy vstřícný personál je to rodiný kemp a moc rádi se sem vracíme již od roku 2009 sem jezdíme pravydelně jeko na první a také poslední výjezd tak se možná potkáme ahoj Petr IVECO Camp Bewertungen »

28. 12. 2019
Von: Petr s rodinou

Velmi špatná zkušenost s tímto kempem a jeho majitelem. Problémy začaly hned při příjezdu, kdy po nás pan Havel chtěl vyšší platbu, než bylo uvedeno v ceníku. Mluvil s námi vulgárne, odmítl nám dát potvrzení o platbě. Elektřina nefungovala, stejně jako voda. WiFi byla za poplatek. Odjížděli jsme ještě ten den. Peníze nám nevrátil, ještě na nás sprostě pokrikoval. NIKOMU NEDOPORUČUJI! Camp Bewertungen »

07. 12. 2019
Von: Cestovatel

Velmi špatná zkušenost. Majitel zaměstnává pochybné lidi, kteří mi vykradli karavan. Nedoporučuji! Camp Bewertungen »

Kemp Nechranice

Bezirk: Chomutov
27. 11. 2019
Von: Nikol

V kempu jsme byly ubytovaní v červenci na týden a natolik se nám zde zalíbilo, že jsme tam jeli znovu na prodloužený víkend i v září a říjnu. Celé prostředí hodnotím velice kladně, v areálu je velmi pěkná restaurace a hned před ní dětské hřiště. Od apartmánu k vodě je to minuta cesty a voda byla velice čistá. Na místě se dají půjčit i paddleboardy, tudíž jsme toho velice často využili. Za nás tedy PERFEKTNÍ prostředí a dovolená! Camp Bewertungen »

Autokemp u Věže Hořice

Bezirk: Jičín
08. 11. 2019
Von: Petr

Ven si rohlík a nezlob třeba měli polední pauzu a nebo zajed si jinam ttřeba do Jínolic ahoj Camp Bewertungen »

Koupaliště a kemp Pecka

Bezirk: Jičín
08. 11. 2019
Von: Petr Kačenka

Tento kemp je ten kterým sezonu začínáme a také končíme.Pokaždé navštívime městečko a hrad Pecka jezdíme sem asi sedm let to znamená cca 14krát a vždy jsme byli moc spokojeni jak s kuchyní tak s obětavostí personálu tak s čistotou celého areálu proto budu tento kemp doporučovat všem kdo mají rádi prostě pohodu a nemusí vařit a.t.d. děkuji celému personálu Camp Bewertungen »

Autokempink U Splavu

Bezirk: Vsetín
29. 10. 2019
Von: Jørgen Holst Kjær

everything is ok. Only one thing is missing, and it is Maruska. Therefor only three stars. Been there for the last 25 years. Jørgen From Denmark Camp Bewertungen »