Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4307x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3526x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3236x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2888x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-06-16 | Kemp U Fíka - Nahořany

Termin ab 2026-06-26 | Koupaliště a chaty Sloup v Čechách
4L chatka, 4 osoby + pes, lůžkoviny

Termin ab 2026-06-20 | Kemp Yacht Club Dyje
1 místo pro stan (malý stan pro 2 osoby)

Termin ab 2026-07-20 | Chatová osada VZ Bítov**
4L chata

Termin ab 2026-07-02 | Koupaliště a kemp Křtiny
4L chatka pro 4 osoby

Termin ab 2026-07-18 | Autokemp U Tomášků
5L chatka

Termin ab 2026-07-03 | Kemp a Ubytovna Vltavan
Jeden pokoj pro 2

Termin ab 2026-07-16 | Penzion a Camping Muzeum Lesná

Termin ab 2026-06-28 | Turistická ubytovna Celné
chatka pro 2 osoby

Termin ab 2026-06-26 | ATC Šlechtův palouk
chatka 2 osoby




Bewertungen und Diskussion

Rekreace Chatrek, Strmilov

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Rekreace Chatrek

Bezirk: Jindřichův Hradec
27. 07. 2020
Von: Scappy

Byli jsme zde 7/2020 a musim rict, ze program pro deti uuuzasny! Ale pan majitel? Neprijemny..a ta spina tam!! Madrace si zili svym zivotem a umeli by mluvit! Hnus des, pri pri predstave tam polozit dite! Sprchy se prezit dali a zachody jak kdy. Vic sem jezdit nemusim a nikomu nedoporucim!! Hoste si maji uklizet sami a nikdo to nekontroluje! Fuj!

Rekreace Chatrek

Bezirk: Jindřichův Hradec
18. 08. 2009
Von: ja

Hruza, neumi se chovat k lidem, asi je to nebavi, mozna jen placeni a nebo maji klientu dost. dik nejedu