Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Am häufigsten gesehen:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2732x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 2092x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1931x

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Hana Šušolíková ****
Kemp je celkově dobrý, vaří tu na výbornou a váběr je z několika druhů chatiček od základních po vybavené téměř jako apartmány. Ceny stejné jako minulý rok.

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Autokemp Balaton

Bezirk: Opava
29. 06. 2018
Von: Štočková

Od doby , co se o kemp stará Pavlínka, tak je to tam skvělé!!!!!Hezké , čisté prostředí , příjemná atmosfera , o obsluze netřeba vůbec mluvit , vstřícní, ochotní , milí!!A nakonec to nejdůležitější !!! Výborně se tam vaří a ty porce jsou neskutečné.Jedla jsem tam snad už vše, co tam nabízejí a v žádném případě žádnému jídlu nemohu nic vytknout , no prostě uplně skvělá kuchyně a dobře chlazené pivo.Vřele doporučuji všem , i těm, kteří tam nejedou stanovat at se tam jen otočí, stojí to zato !!!!! (18)Camp Bewertungen »

Autokemp ANNIN

Bezirk: Klatovy
29. 06. 2018
Von: mag

Na jednu noc; již nikdy více bych se zde neubytoval. Chatky- je vidět ž ejsou z minulého století, a vybyvení taktéž. Jenom ať se vám nepodaří zde něco zapomenout. Bylo mi řečeno: „pokojská nic nenašla, no chatka byla dokořán" . Měli jsme dvě chatky a obě jsem osobně zamykal- taky vysvětlení... (11)Camp Bewertungen »

Kemp Nechranice

Bezirk: Chomutov
27. 06. 2018
Von: Honza

Tento Kemp není vůbec špatny .
Jidlo super akorát ten vypelichanej dědek na recepci co se neumí chovat k lidem a dětem ten měl bejt před 100 lety v důchodu . (13)Camp Bewertungen »

27. 06. 2018
Von: martin grundza

vtomto kempu sem byl a libylo senam (5)Camp Bewertungen »

Kemp Pod Hrází Velké Dářko

Bezirk: Žďár nad Sázavou
27. 06. 2018
Von: LUKE

Kemp se nachází vlevo od Velkého Dářka. Po příjezdu Vás uvítají příjemní a ochotní mladí majitelé. V kempu je místo pro stany a karavany s el. přípojkou. Nové sociální zařízení je na čip a sprchy na drobné mince. Sociálky stále čisté a teplá voda celý den.Velké Dářko je křižovatkou turistických a cyklistických tras. V tomto kempu se nám moc líbilo a vřele jej doporučujeme. (2)Camp Bewertungen »

ČERNÝ RYBNÍK

Bezirk: Pelhřimov
27. 06. 2018
Von: Kateřina Šťastná

Jezdíme asi 5let pravidelně asi 2x ročně. Přijedeme 6.7.-14.7.2018 , možná se připojí během týdne ještě pár rodin. Kateřina Šťastná (2)Camp Bewertungen »

Camp Borný

Bezirk: Česká Lípa
23. 06. 2018
Von: mařena

nic horšího jsem ještě neviděla, ubohost a bordel (26)Camp Bewertungen »

Kemp Lodín

Bezirk: Hradec Králové
22. 06. 2018
Von: Sukovi

Jezdíme sem už 10 rok a pořád nádhera,jak ubytování v chatce tak i přístup vedení kempu a bezva stravování a koupálko. (6)Camp Bewertungen »

20. 06. 2018
Von: Miroslav Resl

Nejlepší kemp..jezdíme každý víkend

(3)Camp Bewertungen »

Kemp Olšovec

Bezirk: Blansko
20. 06. 2018
Von: Jana Berková

V tomto kempu jsem strávila jeden víkend v loňském červnu a znovu jeden víkend teď. V loni bylo ubytování v malé turistické chatce hrozné. Ale letos v chatě Lada to bylo mnohem horší. Něco tak příšerného jsem ještě neviděla. Chatka je vybavena wc, postelemi, skříněmi které neviděli hadr a vodu asi již několik let. Postele na kterých měly spát děti jsem otírala od prachu a různého hmyzu. Nádobí a varná konvice ..toho jsem se ani neodvážila dotknout. Jediné čisté místo v chatě byla lednice. Hemžilo se to tam pavouky, brouky a i myška se objevila. V sousední chatce to nebylo o moc lepší, spíše naopak. Tam přijeli mladí lidé a vraceli klíče ihned. Já první noc ustála ale pak už ne. Zaplatila jsem 890,- za noc a spala jsem v autě. Je mi z toho opravdu smutno. Jediné co v kempu odpovídá fotkám z webu a je v nějaké kvalitě je bungalov a wc se sprchou. Jinak nic!! Příroda krásná, kemp velký a takhle ho zbytečně ničí nezájmem (5)Camp Bewertungen »