Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bewertungen:

Milan Bezucha *****
Všechno bylo na úrovni, ale hlavně nej byl pan majitel a správce kteří nám vyšli ve všem vstříc.

Lucka ****
SUPER KEMP!!!! Nejlepší byla obsluha-Barča!!! Určitě příští rok přijedeme....

Pavel *****
Pěkný kemp. Klidné prostředí. WC. sprchy nové. Personál velice příjemný. Doporučuji.

Štěpánka Šeblová ****
Byla jsem letos v srpnu s dcerou v chatce. Jsou sice trochu starší, ale uvnitř čisté a vybavení postačující. Okolí pěkné, personál milý a výhoda koupaliště v kempu a animačního programu.😃

Iveta *****
Naprosto úžasné pro lidi, co mají rádi klid a přírodu. Skvělá a vstřícná majitelka. I přes nepřízeň počasí za mě 1*******

Petr Kubala ***
Tenhle podnik pro členy a jejich známé by patřilo označit cedulkou "Cizím vstup zakázán". Nemáte šanci. Nevlídné chování na vrátnici až arogantní, nás vyhnalo hledat jiné místo. Popel sypat zakázán. Nedoporučujeme

Radomil ****
Byli jsme tu jen jednu noc,ale byli jsme spokojeni. Jídlo výborné.

Markéta ****
V srpnu jsme zde s dětmi pod stanem strávili tři noci. Kemp je malý, ale moc hezký, klidný, záchody, sprchy byly vždy čisté...můžu jenom dopořučit :)

Patrik Sadílek *****
Kemp jsem v minulosti již párkrát navštívil. Bohužel tento rok jsem musel z rodinných důvodu rezervaci zrušit. To ovšem nemění nic na tom, že se jedná o krásný kemp. Je zde klid a v blízkosti spousta turistického vyžití.

Roman *****
V kempu ESADERA jsme pobývali - kempovali s dodávkou 4 dny na přelomu července a srpna 2024. Velký a malebný kemp s prostornou restaurací stylově zařízenou s výbornými limonádami a vynikiajícím pivem Klostermann ze Strakonického pivovaru. Kuchyně rovněž vynikající, ceny obvyklé. Kempovali jsme na mnoha místech a v mnoha kempech v ČR, tak i v zahraničí (SRN, Rakousko, Dánsko, Korsika, Itálie), ale tak čisté a každodenně čisté!!! sociální zařízení jako ZDE, jsme na našich cestách prostě nezažili!!! A navíc. Teplá voda (díky solárnímu hospodářství majitele), bez žetonů, kdykoli v denní i noční dobu k dispozici...Tento kemp - uprostřed lesů, vzdálený cca 3 km pěšky přes les do Písku můžeme jen a jen DOPORUČIT!!!



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Kemp, penzion Lužnice

Bezirk: Jindřichův Hradec
09. 08. 2022
Von: Olga

Klidně a příjemné prostředí pro nenáročné. Bohužel dnes jsem přijela pouť a rozložila se na louce v kempu. Myslím že to sem nepatří. (2)Camp Bewertungen »

Autokemp Bavorov

Bezirk: Strakonice
09. 08. 2022
Von: Milada

Velice slušný kemp.Chatky dostatečně vybavené,sociálky čisté,kuchyňka dobře vybavená.Byli jsme zde velice spkojení.Jen letos opravdu nálety komáru.Ale pevně věřím že je to je momentálni situace.Kemp doporučuji. (8)Camp Bewertungen »

Autokemp Brodský

Bezirk: Náchod
08. 08. 2022
Von: Vojta

Byli jsme od 18.7.22 na 10 dní, klidný kemp v hezkém prostředí. Sociální zařízení velice pěkné. Využívali jsme kemp jako základnu pro courání po památkách a zajímavostech. Byli jsme velice spokojeni. (8)Camp Bewertungen »

Kemp Zelené údolí

Bezirk: Jičín
08. 08. 2022
Von: Lenka Drinková

Byli jsme zde od 5.7 do 9.7 spokojenost, čistota dobré jídlo vyžití pro děti super bazén a zázemí na hry a perfektní lidí v kempu děkuji a příště zase (13)Camp Bewertungen »

08. 08. 2022
Von: Veronika

Byla jsem zde ubytovaná vše bylo super čistý kemp paní správcová byla moc ochotná a o kemp se krásně stará. Jediný co mohu vytknout je místní občerstvení zde jsem jsi objednala smažený sýr a hranolky a bohužel sýr byl málo opečený a celkově bylo jídlo studené takže ze mě jídlo už ne. Jinak naprostá spokojenost (16)Camp Bewertungen »

Autocamping Pod Černým lesem

Bezirk: Ústí nad Orlicí
08. 08. 2022
Von: Jindřich Holčák

Byli jsme zde 6 dnů v červenci-super vše od ubytování v apartmánu pro dvě osoby,čistota v areálu a příjemně nás překvapila cena meníček v restauraci a možnost ráno koupit v restauraci každý den čerstvé rohlíky a vynikající tvarohové koláčky.Za zde nashledanou. (8)Camp Bewertungen »

Autokempink Konopáč

Bezirk: Chrudim
08. 08. 2022
Von: staněk pavel

byli jsme spokoje mooc je kam se podívat v okolí ,chatky bez připomínek,koupání skvělé voda čistá.občerstvení v pohodě,nemám co vytknout a hlavně je tam klid ,takže na odpočinek ideální (7)Camp Bewertungen »

08. 08. 2022
Von: Andrea

Předem rezervované místo se zdálo být velmi krásné , ale pouze z fotografii . Bohužel k velkému zklamání skutečnost byla jiná. Pani v místní hospodě jen ukázala prstem, kde se naše chata nachází. Cestu do vně údajně uklizene chatky jsme si našli, ale jakmile jsme otevřené napůl rozpadlé vstupní dveře zamořené pavučinami , k našemu zděšení jsme neměli slov. Snad se to ani nedá popsat, dle našeho názoru , chatky nebyla úklidem dotčena snad od začátku sezóny . Všude prach , špína a ještě staré bonbóny na stole . Opustili jsme místo, jak nejrychleji to šlo . Do takového prostředí s dětmi rozhodne ne !!!!!!!!!! (16)Camp Bewertungen »

Kemp u Kukačků a Penzion DaJa Lipno

Bezirk: Český Krumlov
08. 08. 2022
Von: martin

Kemp a okolí nádherné, ale zapomeňte na klid, nebo se ubytujte až na konci kempu. V tomto dle hodnocení klidném kempu hned první večer hrála rocková kapela, končili kolem půlnoci. Fakt skvělé, když chcete ráno brzy vstávat a těšíte se na dlouhý výlet. Druhý večer byl klid...až do 22 hodin. Pak tam vypukla diskotéka! No randál, že jsem vzpomínal na "tichý" předchozí večer. Na další večer jsme nečekali a přesunuli jsme se do jiného kempu, kde byl opravdu klid. A také je velmi špatný vstup do vody. Jdete hlubokým bahnem, boří se místy do půli lýtek. (15)Camp Bewertungen »

Pension a Kemp Vyhlídka

Bezirk: Děčín
08. 08. 2022
Von: Aleš Hřib

Kempoval jsem se dvěma dospívajícími syny pod stanem skoro celý týden, nemohu než doslova v superlativech ocenit celé zařízení, přístup majitelů, na kterých je dobře vidět jak ví co k pobytu člověk potřebuje. Už jsme projeli doslova celou republiku, ale takovou důvěru ze strany majitelů, pocit dokonalého bezpečí a soukromí jsem opravdu ještě nezažil. Moc děkujeme - v nejlepším vzpomínáme. Pokud pojedeme na sever Čech, tak se sem určitě vrátíme. (4)Camp Bewertungen »