Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Am häufigsten gesehen:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2732x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 2092x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1931x

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 Punkte

Kemp Rusava

Rusava 4.33 Punkte

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 Punkte

Bewertungen:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Holiday Park Liščí Farma

Bezirk: Trutnov
08. 03. 2009
Von: R.H.

Tenhle kemp je jeden z nejlepších v čr. Na jejich stránkách mají, že tam je rodinná atmosféra a je to pravda. Mohu jen doporučit. Obsluhovala nás majitelka! (11)Camp Bewertungen »

Kemp u Lesa

Bezirk: Chomutov
08. 03. 2009
Von: Kamil

Tak tento kemp musím pochválit.Ubytování,obsluha a čistota v tomto kempu je nadstandartní!Doporučuji navštívit. (12)Camp Bewertungen »

Kemp Zahrada

Bezirk: Mělník
07. 03. 2009
Von: marie

rok od roku horsi po 5 letech uz nejedem (1)Camp Bewertungen »

Kemp Viking

Bezirk: Český Krumlov
07. 03. 2009
Von: milan

Navštívili a ubytovali sme sa 2x v r. 2008.
Vždy spokojný. Super chutná strava, dobré ceny, čisté \"socká\", príma personál a ochotný majiteľ. Správny človek. Želáme nech sa im darí a tešíme sa na sezónu 09. Určite prídeme
znovu. Ahoj! Vodáci z ILAVY.
(9)Camp Bewertungen »

Bezirk:
05. 03. 2009
Von: alu

Kdo jste na Barboře v kempu byl,písněte prosím,jaké to tam je,dík. (2)Camp Bewertungen »

Bezirk:
05. 03. 2009
Von: alu

Kdo může napsat nějaké info o kempu Barbora Jeníkov / Oldřichov / u Teplic, nikde nejsou k nalezení žádné názory na tento kemp. Prosím, kdo jste tam byli, písněte, jak to tam vypadá. Dík. (172)Camp Bewertungen »

Bezirk:
04. 03. 2009
Von: lucka

prosim kolik stoji den v kempu pro tri osoby bud do chatek nebo pod stan dekuji (172)Camp Bewertungen »

Kemp Hejtman Jih

Bezirk: Jindřichův Hradec
03. 03. 2009
Von: wellunka

ja ten kemp proste miluju! taky sme tam byly uz nekolikrat a zase se tam vratime:-P nejlepsi proste:) (71)Camp Bewertungen »

Bezirk:
01. 03. 2009
Von: Tomáš

Prosím vás,vím že můj dotaz sem asi nebude patřit ale prosím opomoc,je mi čtrnáct a slyšel jsem že asi nebudu moci kempovat nikde bez rodičů(zákon to prej zakazuje
:-(...)mohli byste mi v této věci poradit
prosím!!! (172)Camp Bewertungen »

Kemp Úštěk u jezera Chmelař

Bezirk: Litoměřice
27. 02. 2009
Von: Květa

K tomuto kempu mám nostalgické vzpomínky. Stanovali jsme tam s rodiči poprvé někdy v roce 1960, kdy byl ještě loukou. V albu mám i fotky, ale budu je muset oskenovat. Byli jsme průkopníky stanování. Pěšky, každý ruksak, táta navíc stan v ruce, brácha mapu pověšenou ve futrálu na krku a kompas. Co jsme si nedonesli, tak jsme neměli. Kouzlo usínání pod nebesy se zvuky praskajícího ohně a vzdálené hry kytary zůstává. Snad jen příliš velký luxus a moc velký hlomoz je trochu na závadu. Zdravím všechny poctivé čundráky. (57)Camp Bewertungen »