Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bewertungen:

Michal
Kemp slouží spíše jako karavanová osada. Hodně lidí má zaparkovaný karavan na stálo. Personál kempu velmi příjemný a ochotný. Sprchy a WC čisté a udržované. Ne všichni stálý osadníci dodržují noční klid.

Andrea Jahodová
2 dny strávené v tomto kempu byly velmi příjemné.Vše v klidu a pohodě.Personál velmi příjemný a ochotný,jidlo výborné a vedoucí kuchyně je sluníčko. Děkujeme za krásný víkend.

Anděla Ďáblice
Nejhorší kemp který existuje. Majitel je divný typ člověka, kterého zajímají jen peníze. Chtěl zaplatit i za použití ucpané toalety. Kus wc papíru prodává za 10 Kč. Zaměstnává na černo pochybné existence, kteří nám vlezli do karavanu, prý je poslal pan Havel, aby zkontrolovali jestli mu tam nekrademe.

Lucie
Byly jsme minulý rok a naprostá spokojenost není co dodat jezdím tam už 10 let a ráda se tam vracím. Letos znova a moc se těšíme z dětmi. Za mě spokojenost veliká.

Lucie
Každý rok super letos katastrofa. Vymysleli si jakysi nesmyslný poplatek za lůžko a cena v chatce poté vyjde na 550 Kč na noc. Je to hnus tohle chování . Všude špína, neznají toaletní papír a okrádají lidi

Łukasz $ Monika
We were here for two days, from 30.06 - 1.07.2020. This is great place for kamp and moving to surrounding attractions e.g. safari zoo. There is a much place for tents and vehicles. Near is a big lake with sailing port. Hosts are so helpful and hospitable. We honestly recommend this place for longer stay.

Rostislav Kafka
1.6. 2020 jsem navštívil Kemp. Přijel jsem na kole přespat ve svem malem stanu jednu noc. Platil jsem 139 Kc. Ac v ceniku je za stan 60 Kc a 14Kc poplatek obci. Absurni poplatek 50 Kc. Asi, ze jsem chtel prespat jen jednu noc. Divne. No, budiz.Počáteční dojem dobrý. Prostredi hezke, jidlo dobre.Jenže, pak se vše začalo kazit. Krik rev desitek nezvladatelnych deti.V místě, kde jsem si postavil stan se hrál fotbal.Balon mě dopadl nekolikrat na stan. Přestěhoval jsem se kousek dal, zbytečně. Takže žádný klid a pohoda, jen rev a křik.Zbalil jsem stan a šel spát do lesa. Při odchodu mi správce řekl...to je vaše chyba. Ale uznávám, že to byl prostě pech. Prostě jsem narazil na dětský tábor.

Daniel
A perfect place. Stayed there 4 days and will be back in July. Thanks a lot.

Ondro
prespavali sme 1 noc zo sob. na ned. s detmi, kemp je pekny s dobrym kupanim deti si to uzili, jedine co mi vadilo bolo ze neupratali toalety celu nedelu az do nasho odchodu medzi 14-15h toaletak nikde ;)

Jana.Majdčinská
Dobrý den.Jedime sem každý rok, již 5 let několikrát do roka a jsme naprosto spokojeni. I dnes tu jsme a přez kryzi která byla, kemp vše preckal a je to tu opět paráda. Chatky čistý a opravený. Mohu a vždy doporučuji všem známím. Za mě ????????????

ChomutovDěčínLitoměřiceLounyMostTepliceÚstí nad Labem
Hütten Gebäude
Bademöglichkeit im Camp oder in der Nähe:
 • Buchungsarchiv:

  Termin ab 5.7.2020 | Autokemp pod Císařem
  1x Platz für 1 Zelt für 4 Personen am wasser

  Termin ab 26.6.2020 | Autokemp Rybářská Bašta
  1 Zelt und 2 Personen

  Termin ab 14.08.2020 | Family kemp Máchovo jezero
  1 stellplatz, 2 Erwachsene, 2 Kinder

  Termin ab 11.6.2020 | RS Sycherák
  1x 3B Zimmer, 2 Personen + 1 Kind
  Hallo, mich würde interessieren wie viel das insgesamt a

  Termin ab 25.7.2020 | Camp Borný
  1 Caravan, 2 Personen + 2 Kinder
  Stellplatzanfrage für Caravan mit Vorzelt vom 25.07.2020

  Termin ab 1.5.2020 | Autocamp Ostende
  1x Platz für Zelt

  Termin ab 10.07.2020 | Kemp Stříbro (dříve Pohoda)
  4B Bungalow oder Hütte für 2 Familie aus 4 Personen
  Haben Sie noch freie Plätze?

  Termin ab | Areál Lesková
  Dobry den, je nabidka stale aktualni? Za kolik kemp pros

  Termin ab 25.07.2020 | Autokemp Klůček
  2 Zelte ein Mottorrad
  Sind auf der Durchreise nur eine Nacht zelten....

  Termin ab 05.07.2020 | Autokemp Rybářská Bašta
  1 Zelt, 2 Erwachsene und 2 Kinder000
  Guten Tag, haben Sie für den Zeitrau noch Zeltplätze fre