Není co moc napsat,za nás s manželkou skvělá dovolená. Jestli máte taky stres z práce a chcete si odpočinout a vyhnout, rozhodně sem! A pokud vás to ticho omrzí,není problém se pobavit do Mikulova a zpátky se jít vyspat do klidu a pohody. 😎
Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »
Není co moc napsat,za nás s manželkou skvělá dovolená. Jestli máte taky stres z práce a chcete si odpočinout a vyhnout, rozhodně sem! A pokud vás to ticho omrzí,není problém se pobavit do Mikulova a zpátky se jít vyspat do klidu a pohody. 😎
Naprostá pohoda, skvělý majitelé. V kempu klid, pohoda, večer romantika u ohně. Vše čisté, útulné. Jde vidět,že se starají a baví je to. 👍🏼👌🏼
Za chatkami frekventovaná silnice ,žádný úložný prostor.Arogantní až vulgarni chování (asi paní majitelky)
Pěkny klidny kemp příjemnị majitele a velka spokojenost budem se Tam rádi vracet
Sehr entgegenkommende Gastgeber, gepflegte Anlage, blitzblanke Bungalows. Dazu durchaus günstig. Nur 300m vom Thaya-See. Der Gastgeber hat sich übrigens in seiner Freizeit über unsere Motorräder informiert und una am nächsten Morgen mit Fachwissen überrascht. Fazit: Sehr angenehmer Ort mit sehr angenehmen Gastgebern. Wir haben gerne verlängert. Top!
Wifi is not working, there is no restaurant, owner doesn't speak english (but poorly german), in basic hut there is no water (but SIX persons can sleep on approximatly 8 square meter), there is only ONE SHOWER, the place is packed with cars, no privacy. Nobody swims in the lake...
Malý, ale pěkný kemp. Příjemný majitel, vše čisté, ubytováni dostačující. Není co vytknout.
Teď jste přijeli domů. Doporučujeme osobní přístup a velmi krásné prostředí kempu. Rozhodně to není poslední návštěva.