Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4165x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3459x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3153x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2810x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-07-24 | Autocamp Erika
Chatka 2 osoby

Termin ab 2026-07-06 | Kemp U Fíka - Nahořany
6L chatka, 6 osob + lůžkoviny

Termin ab 2026-07-27 | Kemp Nechranice
1 miesto auto+minicaravan + 2 osoby el.pripojka

Termin ab 2026-06-26 | Vranovská pláž - Holiday park
2L chatka

Termin ab 2026-06-27 | Autocamping a hotel Na Špici
4 stany 5 lidí dvě auta 2l chatka dvě osoby

Termin ab 2026-06-26 | Kemp Na Lipkách
3x stan +7x dospělých a 3 auta

Termin ab 2026-06-27 | Autokemp Bílina Kyselka
2 lůžková, 2 lůžková, 4 lůžková

Termin ab 2026-07-16 | Autocamping Pod Černým lesem
chatka 1dospělí, 2 děti 8 a 5 let

Termin ab 2026-09-13 | Autokemp Kačer
2l chatka

Termin ab 2026-07-04 | Koupaliště Lido
4L chatka+luzkoviny+kuchynske vybaveni




Bewertungen und Diskussion

Rekreační středisko Lužnice, Dobronice u Bechyně

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

11. 09. 2024
Von: Alena Oubrechtová

Příjemný personál. Vybavení chatek dle inzerce,prostorné. Není co vytknout.

20. 08. 2012
Von: Pařát

Není co dodat.Dávám za 1

17. 07. 2012
Von: Martin

Chtel bych se zeptat jak se do vaseho kempu dostanu vlakem z Bechyne

31. 08. 2010
Von: zbyněk kiele

Dobrý den,strávili jsme s manželkou velikonoce a ted svatbu a nejenom že to bylo super ale hlavně přístup personálu tím myslím Hynka a Drahušku to jsou super lidi.Kemp vedou vzorně a že jsem jich projel v naší republice dost ale zatím jsem nenašel takový přístup a vstřícnost.Já dávám za 1.Doporučuji navštěvu tohoto kempu.

09. 03. 2009
Von: Lukas

Moc se nam tam libilo,letos jsem pojedem jiz po ctvrte.)))