Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4195x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3474x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3167x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2827x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-06-20 | Autocamp Mělník
2L, 2 osoby + malý pes

Termin ab 2026-06-13 | Kemp Ranč Bystřička
1karavan2l bungalov

Termin ab 2026-08-22 | Autokemp Komorník
4L chatka

Termin ab 2026-06-19 | Kemp Podskalí
4L chatka

Termin ab 2026-07-06 | Autokemp "U Vody"
Chatka 4 osoby

Termin ab 2026-06-18 | Camping Borová
1 místo obytné auto

Termin ab 2026-08-06 | Autocamping Pod Černým lesem
Srubová chata/apartmány pro 6osob

Termin ab 2026-06-16 | Tábořiště Leskovec
1 místo malá dodávka

Termin ab 2026-07-16 | Kemp Western
chatka 1 dospělí, 2 děti 8 a 5 let

Termin ab 2026-06-29 | Kemp SPORT RELAX BAGR
4L chatka, 3 osoby




Bewertungen und Diskussion

Kemp Pod Vrbou, Sázava

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp Pod Vrbou

Bezirk: Benešov
30. 08. 2020
Von: Daniela Bolardová

naprosto skvělé tábořiště, doporučuji

Kemp Pod Vrbou

Bezirk: Benešov
05. 08. 2009
Von: Peťa

Kemp je teda možná super, horší už je místní banda malých dětí, která kemp každý týden vykrádá a tak se vám může stát stejně jako mně, že z kempu Pod Vrbou odjedete pouze se spacákem a jedním trikem;)

Kemp Pod Vrbou

Bezirk: Benešov
13. 09. 2008
Von: anna

Ahojky lidicky...jsem ze Sázavy a musim rict,ze camp pod vrbou je upa nejvic supr camp na svete...takze jezdete a jezdete....je tu prekrasny klaster a krasna priroda..:-)mam to tu mocky rada....tak doufam,ze se vam tu bude libit taky:-)