Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4307x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3526x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3236x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2888x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-08-21 | Autokemp Bílina Kyselka
Chatka 4bosoby a luzkoviny

Termin ab 2026-06-20 | Koupaliště a kemp Zákupy
1místo + 2 dospělé osoby a auto

Termin ab 2026-07-03 | Kemp a ubytování v ofsajdu
1 pokoj ×2 osoby

Termin ab 2026-07-23 | Vinařský Stellplatz Lednice
Rezervace stellplatz — 23. července 2026

Termin ab 2026-06-26 | Stanové tábořiště Petrův palouk
2 místa na stan 2 dospeli 2 děti 4l chatka 2 dospeli 2 děti

Termin ab 2026-08-03 | AUTO-AQUA-CYCLO CAMP Ostrožská Nová Ves
Karavan + autoChatka 3lůžka + přistýlka

Termin ab 2026-06-26 | Tábořiště Leskovec
Obytný automobil1

Termin ab 2026-07-29 | Camp Sport
1 místo, 2 dospělí, 2 děti

Termin ab 2026-07-06 | Autocamp Milovice
2x2deti/1,5-10let chatka

Termin ab 2026-06-24 | Kemp Horní Bečva
1 Stellplatz Gr. L mit Stromanschluss




Bewertungen und Diskussion

Rekreační středisko Lužnice, Dobronice u Bechyně

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

11. 09. 2024
Von: Alena Oubrechtová

Příjemný personál. Vybavení chatek dle inzerce,prostorné. Není co vytknout.

20. 08. 2012
Von: Pařát

Není co dodat.Dávám za 1

17. 07. 2012
Von: Martin

Chtel bych se zeptat jak se do vaseho kempu dostanu vlakem z Bechyne

31. 08. 2010
Von: zbyněk kiele

Dobrý den,strávili jsme s manželkou velikonoce a ted svatbu a nejenom že to bylo super ale hlavně přístup personálu tím myslím Hynka a Drahušku to jsou super lidi.Kemp vedou vzorně a že jsem jich projel v naší republice dost ale zatím jsem nenašel takový přístup a vstřícnost.Já dávám za 1.Doporučuji navštěvu tohoto kempu.

09. 03. 2009
Von: Lukas

Moc se nam tam libilo,letos jsem pojedem jiz po ctvrte.)))