Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4634x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3652x

Autokemp Jezero

Hlučín 3443x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3407x

Bestbewertete Camps:

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.64 Punkte

Autocamp Erika

Brod nad Dyjí 4.55 Punkte

Resort Čochtan s.r.o.

Lázně Bohdaneč 4.54 Punkte

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.51 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.5 Punkte

Meine angesehenen:

Kemp Zahrada

Liběchov Mittelböhmische Region

Kemp Obora Veltrusy

Veltrusy Mittelböhmische Region

Letzte Buchung:

Termin ab 2025-07-11 | Autokemp Ždáň
Karavan

Termin ab 2025-07-21 | Prague Camp
Karavan+el.pripojka+4 osoby

Termin ab 2025-07-19 | RS Pohoda
1 dospělý, 2 děti

Termin ab 2025-08-17 | Stanové tábořiště Petrův palouk

Termin ab 2025-07-27 | Areál Jizerky
5L chatka

Termin ab 2025-07-03 | Resort Čochtan s.r.o.
DVA dospělí a dvě děti

Termin ab 2025-07-19 | Camping Rožnov
1 dospělý, 2 děti 1 dospělý, 2 děti

Termin ab 2025-07-22 | Autokemp Velký Vřešťov
Chatka pro 2 osoby a psa

Termin ab 2025-07-11 | EUROCAMP BARBORA
Stellplatz mit Elektro 1 Person Wohnmobile 7 Meter

Termin ab 2025-08-15 | Autocamp Milovice
1x2L chata, 1x3L chata




Bewertungen und Diskussion

Tábořiště Svitačka, Troskovice

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Tábořiště Svitačka

Bezirk: Semily
01. 09. 2022
Von: Thomas Krizek

Despite we payed one week (!) in advance, the manager became very rude and personal to us - right after we gave space to his friends coming the other day. Of course, he "just" remembered that they were coming a few hours after we had put up our tent on the spot. After all: Good camping spot in a nice area - but very incompetent and unprofessional management! Přestože jsme zaplatili týden (!) předem, manažer se k nám stal velmi hrubým a osobním - hned poté, co jsme dali prostor jeho přátelům, kteří přišli druhý den. Samozřejmě si „jen“ vzpomněl, že přijíždějí pár hodin poté, co jsme na místě postavili stan. Koneckonců: Dobré místo na kempování v pěkné oblasti - ale velmi nekompetentní a neprofesionální vedení!

Tábořiště Svitačka

Bezirk: Semily
14. 08. 2022
Von: Marcela Šimůnková

Příjemný menší camp, který je však udržovaný v naprosté čistotě. I při dešti bylo sociální zařízení neustále čisté. Nedílnou součástí je zařízená kuchyňka s lednicemi, vařičem, varnými konvicemi, jarem, apod. V celém areálu je vše promyšlené do nejmenšího detailu. Cítili jsme se tam velmi dobře. Jana s Michalem jsou velmi ochotní, poradí, pomohou a umí motivovat děti :-) Jezdíme každým rokem jinam, ale toto místo řadím jako TOP. Někde máte vše nej, ale bojíte se šlápnout mimo chodník apod. Tady se opravdu cítíte jako doma. Navíc nemusíte vůbec používat auto. Pěšmo a na kole můžete i s dětmi absolvovat mnoho výletů. Bonusem je autobus, který můžete využít při plánování delších výletů. Zkrátka super! Moc děkujeme :-)

Tábořiště Svitačka

Bezirk: Semily
09. 05. 2022
Von: Mojmír Potoček

Tábořiště Svitačku navštěvujeme několikrát do roka. Leží na krásném místě v srdci Českého ráje. Majitelé jsou velice vstřícní, pracovití a tábořiště mají ve vzorném stavu. Výborně vybavené, udržované a v naprosto perfektním stavu. Návštěvu vřele doporučujeme, patří k nejlepším autokempům v Českém ráji.

Tábořiště Svitačka

Bezirk: Semily
13. 09. 2021
Von: Eva Benešová

Krásné místo, všude čisto, velmi příjemný majitel. Určitě se ještě někdy vrátíme.

Tábořiště Svitačka

Bezirk: Semily
10. 07. 2010
Von: Milena

Už je to pár let co jsem tam byla se svými dětmi a do dnes na to moje už dospělé děti vzpomínají jako na nejkrásnější dovolenou.Kdo má rád přírodu,pohodu a klid mohu jen doporučit.