Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4235x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3515x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3197x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2847x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-08-19 | Autocamp Erika
4 osoby dospělé

Termin ab 2026-08-17 | Pension a autokemp Klášterský Mlýn

Termin ab 2026-06-18 | Autocamp Slapy Skalice
Котедж на 3х 2 взрослих и 1 ребенкакотедж

Termin ab 2026-08-13 | Kemp a hospůdka u Švestků Čížov

Termin ab 2026-08-01 | Chatová osada Slunečnice
Chata

Termin ab 2026-08-01 | AUTO-AQUA-CYCLO CAMP Ostrožská Nová Ves
5L chatky kuchyňka + soc.zařízení

Termin ab 2026-06-12 | Autokemp Bílina Kyselka
2lůžková chata (popř. 3lůžková)

Termin ab 2026-07-05 | Minikemp Harta
1 místo pro stan,dvě osoby,1 dospělí,1 dítě

Termin ab 2026-06-23 | Camp Bušek

Termin ab 2026-06-26 | Kemp Country Bečice Lužnice
3stany 6osobMísto u ohniště a možnost mít dodávku u stanů




Bewertungen und Diskussion

Karavanový Kemp Valcha, Borovnice

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Karavanový Kemp Valcha

Bezirk: Benešov
18. 08. 2025
Von: Michal

Strávili jsme zde celý týden. Kemp je čistý a uklizený. WC a sprcha voňavé a pravidelně uklízené. Voda ke koupání. Jídlo (hlavně burgery) špičkové. Ostatní jídla také velmi chutná. Na kemp nadstandardní jídlo. Možnost rozdělat si oheň. Neni tu žádný světelný smog. Prostě hvězdy nad hlavou klid a mír.

Karavanový Kemp Valcha

Bezirk: Benešov
16. 07. 2025
Von: Scott

Stavili jsme se tam na jídlo, protože restaurace okolo silnic jaksi houfně vymizely a tady nás zvala cedule s nápisem: Vaříme. Obsluha slušná a příjemná, ale jídlo bohužel z polotovarů, podávané na jednorázovém nádobí. Chutě nevalné. Jako od Tricatela (Křidýlko nebo stehýnko) Najíst se tam dá, ale pochutnání pro gurmány to prostě není. Nicméně kemp působí velmi příjemně. Vše čisté a úhledné.