Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 Punkte

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 Punkte

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 Punkte

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 26.4.2024 | HG Sportcentrum Troja

Termin ab 09.05.2024 | Kemp a Hotel Mezní Louka
1 Zelt, 1 Person

Termin ab 02.08.2024 | Autokempink Dřenice
3 x Stellplätze für Wohnwagen/Wohnmobil2 x Mobilhome (für 3 Personen bzw. 1 Person)

Termin ab 17.05.2024 | Kemp Stříbro
kl. Hütte für 1 Person

Termin ab 28.04.2024 | Autocamp Hájek

Termin ab 4.5.2024 | Autocamp Jiskra Nový Bor
1xstellplatz mit stromanschluss

Termin ab 09.05.2024 | Camp Bušek
1x 3 B Zimmer, 1 Person, 2 Kinder

Termin ab 8.05.2024 | RS Sycherák
Bungalow

Termin ab 08.05.2024 | Kemp Liběchov
2 Bungalow oder Hütten 6 Personen, 2 Hunde

Termin ab 09.05.2024 | Eden Jinolice s.r.o.
1 x Stellplatz, 2 Personen, Stromanschluss



Bewertungen und Diskussion

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Um eine Bewertung hinzuzufügen, klicken Sie auf den Campingplatz oder suchen Sie ihn.

Hütten Gebäude

Autocamp Hoch Bezdrev

Bezirk: České Budějovice
20. 07. 2012
Von: Plemenak

No ja tu spokojeny tedy rozhodne nejsem. Ocekaval jsem uroven a jistou davku klidne dovolene bez problemu. Bohuzel hne dpo prijezdu a po ubytovani jsem navstivil jejich obcerstveni. Dal jsem si sklenku piva a po dopiti ji vratil se slovy diky zde je sklenice. druhy den jsem byl v soku kdyz dotycny provozovatel me narknul ze jsem sklenku ukradl. A odmital obsluhovat po celou dovolenou. Nevim proc sklenku jsem nemel ani duvod brat potoze se takovou cinnosti nezabyvam a rozhodne si nehodlam delat problem pro kousek skla ale mrzi me princip. aniz by provozovatel vedel a mel prehled ukazalo se ze jen placa hlasite aby to kazdy slysel a rozhodne mu neslo o sklenku co ci proc to delal nevim vim jedno jiz tento kemp hoch nenavstivim arozhodne jsem jej jiz rozmulivl sirokemu okoli a kamaradum jak ze stredoceskeho kraje tak s Prahy Kemp nedoporucuji s duvodu predevsim arogance personalu a provozovatele majitele.



(17)Camp Bewertungen »

Holiday camp

Bezirk: Česká Lípa
19. 07. 2012
Von: Husák

Dobrý den,chtéel bych se zeptat kolik stojí jedna noc v kempu když budeme mít stany (6)Camp Bewertungen »

18. 07. 2012
Von: Trčová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kolik by nás stálo ubytování za den,jsme dva dospělí jedno dítě 8 let druhé dítě 5 let,velký stan a auto.Děkuji Trčová (13)Camp Bewertungen »

Camp club NANCY o.s.

Bezirk: Sokolov
18. 07. 2012
Von: Veronika

Nedoporučujeme. Projížděli jsme Krušnohorskou magistrálu na kole a do tohoto kempu jsme přijeli večer. Nebyli jsme objednaní, protože v žádném jiném kempu to není nutné. Paní majitelka byla velmi jízlivá. Z kempu nás vyhodila (přestože tam bylo jen pár lidí) a dokonce nám odmítla dát i trochu pitné vody. (6)Camp Bewertungen »

17. 07. 2012
Von: Martin

Chtel bych se zeptat jak se do vaseho kempu dostanu vlakem z Bechyne (4)Camp Bewertungen »

Kemp Bílý Kámen

Bezirk: Česká Lípa
17. 07. 2012
Von: michala

chtela bych se informovat kolik by to stalo na strdnact dni dva dospele a dve deti 11 let a deset let (10)Camp Bewertungen »

Camping Radka

Bezirk: Brno-město
17. 07. 2012
Von: Míša

chtěli bysme se zeptat,kdo z vás byl v kempu s dětma, jestli je tam např. dětské pískoviště, houpačky... (11)Camp Bewertungen »

Kemp Moře u rybníka Řeka

Bezirk: Havlíčkův Brod
17. 07. 2012
Von: Nečas Radek

Dobrý den chci se zeptat zda máte volno pro 4 osoby a jeden malí pejsek v termínu od 19.8.-26.8.2012 Chata ze sociálním zařízením a zda máte ještě nějaké info a fota kempu a pokojů a prosil bych i cenu kolik by to stálo
děkui Nečas Radek (12)Camp Bewertungen »

Family kemp Máchovo jezero

Bezirk: Česká Lípa
17. 07. 2012
Von: Petra Kulianu

Dobrý den, chtěli bychom v srpnu stanovat u Máchova jezera. Je nutná rezervace místa a jsou uvedené ceny aktuální? děkuji. (29)Camp Bewertungen »

17. 07. 2012
Von: Ivo

Byli jsme zde v roce 2010 pod stanem a bylo to skvělé. Ivo (1)Camp Bewertungen »