Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.83 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Camping Mikulov

Mikulov 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-07-17 | Kemp Pod Husarůvkou
1místo pro stan+2 dospělý+1dítě

Termin ab 2026-07-09 | Autokemp Ždáň
1 chata 3 L

Termin ab 2026-08-01 | Autokemp Bílina Kyselka
4L Chata 5 osob +lůžkoviny

Termin ab 2026-07-31 | Camping Mikulov

Termin ab 2026-07-17 | Camping Mlýn Boskovice
2mista na stany pro 4 osobyNebo 1x chatka pro 4 osoby

Termin ab 2026-07-11 | Annín Tree Park Camp
1 Auto, 1 Dachzelt, zwei Erwachsene

Termin ab 2026-07-31 | Kemp Jestřabí 3

Termin ab 2026-07-27 | Koupaliště a kemp Lodín
1x 4L chatka standard

Termin ab 2026-07-31 | Camping Panorama Lipno
1 Stellplatz mit strom

Termin ab 2026-07-25 | Chatová osada VZ Bítov**
2L chatka a 2 osoby




Bewertungen und Diskussion

Kemp U Kavalíra Sázava, Sázava

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp U Kavalíra Sázava

Bezirk: Benešov
02. 07. 2014
Von: Göttlinger

Ichhabe strávil se svou rodinou mnoho let zde celé mé dovolené. Přivezli jsme spoustu přátel a byl jsem totálně surpised číst takové rozhodnutí!
Kemp je krásně nachází uprostřed přírody, žádný hluk ulice, teplé sprchy a hlídané, vyčistěte klempířské práce.
Chtěl bych se vrátit.
Marion Göttlinger
Mnichov

Ich habe mit meiner Familie sehr viele Jahre hier meinen gesamten Urlaub verbracht. Wir haben viele Freunde mitgebracht und ich war gerade völlig überascht, so ein Urteil zu lesen!!!
Das Camp liegt wunderbar mitten in der Natur, kein straßenlärm, warme Duschen und bewacht, sauber ist das Sanitär.
Ich werde gerne wiederkommen.
Marion Göttlinger
München

Kemp U Kavalíra Sázava

Bezirk: Benešov
26. 06. 2014
Von: vláďa

líbila se nám čistota,klid,milá a vstřícná obsluha, super příroda, určitě se vrátíme

Kemp U Kavalíra Sázava

Bezirk: Benešov
08. 05. 2014
Von: provozovatel

Vážená konkurence,když jste uveřejňovali tuto kritiku, byl kemp uzavřený !

Kemp U Kavalíra Sázava

Bezirk: Benešov
14. 04. 2014
Von: denyb

Pokud se chcete v ubytování a poskytováním služeb vrátit někam do 70 let, tak vřele pobyt doporučuji. Rozvrzané chatky s vybavením co už něco pamatuje. Celkem zajímavá koupelna kde si člověk může vybrat z celé řady plísní.
Místo je to sice nádherné, ale ubytování.....má své za sebou. Alespoň, že ty záchody jsou čisté :-)

Kemp U Kavalíra Sázava

Bezirk: Benešov
22. 07. 2012
Von: verča

hrůza a děs..špína a špína...kdyby alespon jednou za 5let ty chatky vymetli tak by to bylo fajn,ale v posteli s náma spalo tolik havěti ,že to bylo hrozné.Pavučiny byly všude ve skříních ,kolem postelí ,všude...píšou že mají stolní hry..NEJSOU..mají tam nahazený akorát bordel stoletých zaprášených hraček.píšou že mají pískoviště.kopa písku prorostlá trávou..teplou vodu sice mají, ale za 20 kč teče jen 3 min.a bojler je tak malý že jsme se vysprchovali 3 holky a na 4 už nezbyla teplá voda a co zbytek kempu??všichni pak okolo naší chatky koukali a blbě civěli...jestli jet do kempu tak né sem...

Kemp U Kavalíra Sázava

Bezirk: Benešov
02. 05. 2011
Von: chejnová jitka

Dobrý den,chci se zeptat jestli mohu závazně počítat se dvěma chatkami,které jsem zamlouvala touto cestou.....(od 23.7do 30.7.2011).Děkuji Chejnová

Kemp U Kavalíra Sázava

Bezirk: Benešov
19. 10. 2010
Von: džmana

Stará založením města-krásná polohou.To je přece Sázava.Město všech trempu a vodáků.Děkuju Ti za krásný výkend v kempu!!

Kemp U Kavalíra Sázava

Bezirk: Benešov
01. 07. 2009
Von: Olda

Teda počasí jsem neměl nic moc, ale kemp super !