Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Diskussion und Bewertungen

Machův Mlýn, Plzeň-Sever

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Machův Mlýn

Bezirk: Plzeň-sever
12. 08. 2018
Von: Medulienka

Jidlo dobre (brala bych vetsi porce), domluva s majiteli take v pohode, chatka (mezonetova) styl dětského tábora, možnosti vyžití mnoho, stačí si vybrat, ovsem bazén již špinavý - nevím jak často ho čistí. Pokud se ubytujete v chatce, socialy máte 100 - 200m daleko (je mi jasné, že na dětském táboře v noci nikdo do hlavní budovy nechodí). Za nejhorší považuji přístupnost celého objektu - cesta sjízdná jakýmkoliv terénním či služebním vozem, kdo má nízký podvozek, ať to ani nezkouší.

Machův Mlýn

Bezirk: Plzeň-sever
26. 07. 2018
Von: Myslík

co se týká jídla tak dost dobré,jenom není většinou signál na telefonu,a wifi - majitel neprozradí heslo ani za poplatek,tak počítejte s odříznutím od světa.Ubytování dobré.Čistota dobrá.

Machův Mlýn

Bezirk: Plzeň-sever
21. 07. 2016
Von: Ivana

Nemůžu doporučit, všude špína, arogantní a neochotní majitelé a přemnožené vosy, které ohrožují malé děti.

Machův Mlýn

Bezirk: Plzeň-sever
24. 06. 2010
Von: Laďka

Děkuji za upozornění, zrovna se chystáme na dovolenou a procházím recenze.Chtěla jsem Máchův mlýn tak tam nepojedu. Již jsem slyšela že to je strašné úplně všechno.Díky.Potvrdili jste mi názory ostatních.

Machův Mlýn

Bezirk: Plzeň-sever
24. 06. 2010
Von: Jana

Již nikdy více.Příšerné.

Machův Mlýn

Bezirk: Plzeň-sever
10. 06. 2010
Von: Lucie

Pro obyčejné lidi,vyborná dovolená!!!

Machův Mlýn

Bezirk: Plzeň-sever
02. 08. 2009
Von: Lenka

V tomto zařízení se nám nelíbilo, všude špína - na WC, v koupelnách i v jídelně - neutřené stoly,špatně umyté příbory i nádobí, také nám zde nechutnalo. O NEOCHOTĚ MAJITELŮ ANI NEMLUVĚ. OSTATNÍ PERSONÁL BEZVA. Jediné, co jsme si užili, byly atrakce pro děti, ale pozor, za vše se platí. Suma sumarum, pro nás první a poslední návštěva Machova mlýna. NEDOPORUČUJEME. Lenka Ru.