Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Landkarte Merkbox(0)

Am häufigsten gesehen:

Kemp Keramika

Hracholusky 4307x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3526x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3236x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2888x

Bestbewertete Camps:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 Punkte

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 Punkte

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 Punkte

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.67 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2026-06-20 | Kemp Na Břečkárně
1 stan dvě osoby 1 místo u vody

Termin ab 2026-07-30 | Penzion pod Loučkou

Termin ab 2026-07-16 | Autokemp Bílina Kyselka
4L- 2 dospěly dvě děti

Termin ab 2026-08-21 | Kemp Hejtman Jih
Chatka Hejtman

Termin ab 2026-06-26 | Chatová osada Pod Hrází

Termin ab 2026-06-14 | Autocamp Erika

Termin ab 2026-07-26 | Autocamp OASA Staňkov
3L chatka

Termin ab 2026-06-12 | Kemp Na Břečkárně
2 místa pro stany + 2 osoby

Termin ab 2026-07-09 | Minikemp Harta
1místo pro stan, 1 dospělý, 1 dítě

Termin ab 2026-07-25 | Autokemp Hejnice
1 Bungalow für 4 Erwachsene




Bewertungen und Diskussion

Koupaliště - Ruda nad Moravou, Ruda nad Moravou

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

07. 09. 2021
Von: Kamil Šlichta

V kempu jsme byli již podruhé a vždy tam potkáváme celé rodiny nebo i vodáky, kteří zde jezdí již desítky let (nejčastěji se všichni sejdeme u večerního táboráku a jsou to vždy milé večery:-)). Loni jsme byli celá rodina pod stany s raftem, letos jsme si vzali chatku (kvůli avizovanému nepříznivému počasí). Kemp je KRÁSNÝ! Všechno tady funguje, obrovskou výhodou je vlastní koupaliště a několik hřišť v areálu. V okolí je toho spousta co zažít, máme to tu opravdu moc rádi :-) Všem vřele doporučujeme!

23. 07. 2016
Von: 007

Dobrý den, ubytování je špatné sice je ložnice vybavena novým nábytkem, ale to je tak asi všechno. Chtělo by to vyměnit personál a delší provoz občerstvení a bohatší sortiment. Jediné, co nás zaujalo bylo krásné okolí.