Cookies verbessern das Surferlebnis. Wenn Sie diese Internetseite nutzen, stimmen Sie der Verwendung von Cookies Mehr Info
Home Landkarte Bewertungen Wetter Anmelden Info Merkbox(0)
Suchen Merkbox(0) Landkarte

Bestbewertete Camps:

Kemp a penzion Harasov

Harasov 4.77 Punkte

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.64 Punkte

Autocamp Erika

Brod nad Dyjí 4.55 Punkte

Resort Čochtan s.r.o.

Lázně Bohdaneč 4.54 Punkte

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.51 Punkte

Letzte Buchung:

Termin ab 2025-07-06 | Kemp Poslední štace

Termin ab 2025-06-16 | Autokemp U Tomášků
2L karavan

Termin ab 2025-05-08 | Kemp Ranč Bystřička
2-luzkova chatka

Termin ab 2025-05-01 | Camp Bušek
1 Stellplatz für Kleinbus mit Stromanschluss

Termin ab 2025-08-08 | BAJCamp
Chatka

Termin ab 2025-07-26 | Autocamp Erika
1 misto +el.pripojku,2 dospeli,1 pes,auto + karavan

Termin ab 2025-06-20 | Kemp Písák
Chata pro 4 osoby

Termin ab 2025-05-03 | Autocamp Červený Hrádek
1x Platz für Zelt und 2 Personen

Termin ab 2025-05-01 | Kemp Domaslavice
1 místo u vody,el.pripojka, 2 osoby a 1 dítě

Termin ab 2025-05-01 | RS Sycherák
2x Stellplatz mit Strom für Wohnwagen/Wohnmobil




Bewertungen und Diskussion

Kemp Řevnice, Řevnice

Hier können Sie Ihren Kommentar auch mit dem Foto einfügen, wo Sie waren, was Sie gesehen haben.. Kommentar einfügen »

Kemp Řevnice

Bezirk: Praha-západ
14. 06. 2021
Von: Jedlička

Asi nejhorší zážitek v kempu, co jsem měl. Jako skupina jsme zamluvené chatky a maringotky, ale některé byly v době našeho příjezdu ještě v rekonstrukci, takže jsme narychlo řešili stany, pro které někteří z nás museli jet domů, abysme mohli přespat. Dozvěděli jsme se to až na místě. Šok. V celém kempu jsem marně hledal odpadkové koše. Lavičky byly čerstvě natřeny (ale bez štítku), takže kdo se to včas dozvěděl, měl žluté kalhoty. To "potěší". Než jsem se postavil stan, skočil jsem ke známým do chatky hodit sprchu a ta neodtékala. Ucpané odpady byly ale v celém kempu. Záchod bez wc papíru. A nejlepší finále. Totálně arogantní majitelé kempu. Další den začali řešit ucpané odpady. Zakázali nám používat wc, takže i námi zakoupený toaletní papír nám byl k ničemu. No a čekali byste omluvu? Ne. Naopak, obvinili nás, že jsme ty odpady ucpali my. A jenom taková perlička. Měli jsme v kempu menší hudební produkci, kterou jsme začali balit po 22 hodině. V okamžiku, kdy jsme se stěhovali do vnitřních prostor (abysme nerušili noční klid) na nás opět přiletěl šéf kempu a vyhrožoval policií, že je pár minut po 22 hodině a my ještě nejsme přestěhovaní. Naše pokusy rozumnou domluvu byly marné. Já měl ten večer po náladě a šel jsem spát. Ve 22:15 často nechodívám... No nic, tady už nikdy více. Každý rok děláme podobný sraz (už od r. 2010) a vždy v pohodě. Toto jsme nezažil. Samozřejmě, jakákoliv omluva ze strany arogantních majitelů kempu, že bylo něco špatně (nedodělané maringotky - neměli jsme kde spát, čerstvě natřené lavičky, ucpané odpady, atd...) se nekonala.

Kemp Řevnice

Bezirk: Praha-západ
16. 08. 2020
Von: Nevludovi

Řevnice - měla jsem pocit, že jsem se vrátila v čase o několik let zpět, naprostý klid a pohoda, městečko tak trochu v retro stylu včetně "městské plovárny". Skvělé zázemí pro podnikání různých výletů po okolí (Karlštejn, Lom Amerika...). Úžasná paní majitelka připravená kdykoliv s čímkoliv pomoci, chatky a společné prostory nové, čisté. Každá chatka má své WC a sprchový kout, což bylo skvělé. Kousek od Berounky, kde jsme se všichni vyřádili na paddleboardu. Doporučuji všem, kteří chtějí aspoň na chvíli vypnout a užít si klídku.